Wpis z mikrobloga

Jak ktoś chce kod zaproszenia do sieci #folx od #uber to pisać. W dwóch słowach to nowy operator wirtualny na rynku, za 29,99zł wszystko nielimitowane + 20GB pakietu danych. Na pierwsze 3 miesiące wszystko free. Zarządzanie z aplikacji- można włączyć i wyłączyć w każdej chwili. #cebuladeals
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shadow6736: spodziewałem się trochę bardziej rozbudowanej apki, mam nadzieję, że przy kolejnych aktualizacjach będą się pojawiać nowe funkcjonalności, bo na razie słabo ( ͡° ʖ̯ ͡°) No ale ogólne wrażenia pozytywne
  • Odpowiedz
@Hub99ert rejestrowales się? Są 2 rodzaje kodów z tego co mi wiadomo. Kod polecający (same cyfry), który daje zarówno polecajacemu jak i poleconemu 1 miesiąc darmowej subskrypcji (takie info jest w aplikacji) oraz kod który daje 3 miesiące darmowej subskrypcji dla zakładającego konto(był tu podawany wyżej). Ja ten drugi kod otrzymałem mailem od ubera i się z niego rejestrowałem. Podobno mozna go wykorzystywac wielokrotnie ale nie próbowałem.
  • Odpowiedz
Wydaje się fajne, ale tutaj też podeślę (kto pierwszy = lepszy). Ciekawa sprawa. 25101141. Też wziąłem od kogoś stąd kodzik.
  • Odpowiedz
własnie do nich dołączyłem, szybko sprawnie, fajne złote numery do wyboru. Jak ktoś chętny podaję Kod polecający - zaproszenie 06708032, dostajesz darmową subskrypcje - abonament 3 mies., do końca miesiąca brak opłaty startowej
  • Odpowiedz