Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Jesteśmy Polskim producentem systemu służącego do doskonalenia własnej jazdy na torze. Oferujemy pomiary przyspieszenia, dokładny zapis ścieżki przejazdu i wiele innych opcji :) Urządzenie, które produkujemy to ReDrive GPS. Działa z naszą aplikacją (dostępną na iOS oraz Android), wkrótce kończymy integrację z Harry’s Laptimer.

Od długiego czasu przeglądamy Wykop prywatnie, teraz z okazji mikołaja stwierdziliśmy, że wyjdziemy z promocją i prezentem!
Pierwszym prezentem od nas jest rabat 15% na kod „SANTA17”.
Drugi prezent wynika trochę z tego, że jest to nasza pierwsza wizyta i zdajemy sobie sprawę, że słabo wchodzić z pustymi rękami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wytwarzamy tylko jeden produkt i właśnie go mamy zamiar rozlosować - mowa o ReDrive GPS o wartości 1250zł . Urządzenie trafi do wylosowanego Mirka - losujemy wśród komentarzy, które otrzymają conajmniej 50 plusów. Komentarz powinen opisywać, do czego wykorzystalibyście nasze urządzenie :)
Ogłoszenie wyników w piątek!

Więcej o nas: www.redrive.it

#rozdajo #mikroreklama #motoryzacja #rajdy #f1 #wrc
  • 81
  • Odpowiedz
@MarKow: Nasz system nie służy do śledzenia, tylko BARDZO precyzyjnego pomiaru czasu (zobaczcie na przykładzie f1, jak wielkie znaczenie mają setne sekundy, nasze urządzenie mierzy właśnie do drugiego miejsca po przecinku). Pozwala też na zbadanie techniki jazdy - wejścia w zakręt itp.

Jest jeszcze wiele różnych funkcji, ale to nie zaawansowana mapa jest naszym wyróżnikiem :)
  • Odpowiedz
@Redrive Jakbym miał takie cacko i zamontował do rakiety to jej wartość by podskoczyła do 200% aktualnej ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z resztą jak znalazł na planowany od kilku miesięcy wypad na tor do Białegostoku (tak, od niedawna mamy już tor na Białorusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Redrive: A no posiadam taki samochodzik z 306 konikami pod maską, co idealnie nadaję się do wyprawy na tor, który jest kilkadziesiąt kilometrów od mojego miejsca zamieszkania. Także taki sprzęt mógłby mi pomóc w polepszeniu jazdy, jak również w poznaniu mojego nowego aut, które posiadam od miesiąca (ʘʘ)

  • Odpowiedz
@CocoJambo14 Myślałem się wybrać jakoś na wiosnę albo wcześniej jak będą już warunki do trochę szybszej jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale te moje przednionapędowe 120 kuców by biednie wyglądało przy twoim aucie - ale chociaż 119 koni na tonę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ja zamontuje w samochodzie którym jeździ moja różowa i będę sprawdzał gdzie i jak jeździ. :) Bez mojej wiedzy już nigdzie nie pojedzie. I skończy się rumakowanie niczym Kubica za kółkiem. Auto takie jak mój nick.
  • Odpowiedz