Wpis z mikrobloga

Najpierw wymysliłem jako opis screena takie zawołania dla beki.

Zdrada! Cios w plecy! Przylaczanie się do sorosowego frontu przeciwko dumnym polskim patriotom!

Potem wszedłem w komentarze pod artykułem i okazało się, ze oryginalne są jeszcze lepsze.

Zdrada stanu. Woli iść z żydostwem

To jest plan podboju Polski przez Izrael

Wywalic ją ze stanowiska. To jest faszystka

Kolejna żałosna opluwaczka Polski i Polaków?

ty nie pytaj Gawin, ty spójrz na jej kinol. I już jesteś antysemitą


zrodlo

#onr #bekaznarodowcow #neuropa #4konserwy #polityka
Pobierz szurszur - Najpierw wymysliłem jako opis screena takie zawołania dla beki.
 Zdrada! C...
źródło: comment_CowwhMHFr5p95UjJMYhiGIG33kaoU7Ue.jpg
  • 9
Najpierw wymysliłem jako opis screena takie zawołania dla beki.

Zdrada! Cios w plecy! Przylaczanie się do sorosowego frontu przeciwko dumnym polskim patriotom!


@szurszur: skoro NAWET ty o tym pomyślałeś, to co dziwisz się samym zainteresowanym?
@jack-lumberjack: Po prostu tytuły wpolityce są bardzo przewidywalne, z góry wiadomo jaki idzie przekaz do odbiorcy i nie jest się trudno domyśleć o jaki przekaz tutaj chodzi ;) Redaktrorzy doskonale wiedzą jakich mają czytelników, wiedzą czego się po nich spodziewać i co chcą usłyszeć a co za tym wszystkim idzie wiedzą jaki dać odpowiedni tytuł tak aby nakręcić komentujące tam katarynki
@szurszur: A na jakiej podstawie ktoś miałby zdelegalizować ONR?

Zresztą zabawne, że ci sami ludzie, którzy najgłośniej krzyczą o "państwie prawa" i "europejskich standardach", chcieliby delegalizować organizacje których po prostu nie lubią.

To wybitnie wschodni wzorzec, coś pomiędzy Rosją za czasów Iwana Srogiego, a Mongolią za czasów Czyngis Chana.

No chyba, że masz dowody na to, że ONR jest organizacją przestępczą, tj. jej działalność opiera się na nielegalnych działaniach, wtedy zwracam
Ktores z tych narodowych organizacji mieli zapisy w programie o separacji rasowej co jest inną nazwą segregacji rasowej. Jak wynikła afera ostatnio to w panice to usuwali. To wystarczyłoby gdyby była wola


@szurszur: Aha, czyli chcesz delegacji KONKRETNEJ organizacji, bo "KTÓRAŚ Z NICH" coś złego w programie zapisała?

Jak pisałem wcześniej, wschodnie standardy. Była wina, to trzeba kogoś ukarać, nawet jeśli to nie będzie akurat winowajca, to chociaż proces pokazowy się
@Lawrence_z_Arabii: Nie pisłałem, że chcę. Ale uważam, że to może być podstawa do takich kroków.
I to którys z ONR też zamieszczał tekst o separacji rasowej i przywracaniu nalezytej rangi białej rasie.
Na pewno działalnośc narodowców przynosi Polsce wiele szkody i oni powinni sami się rozwiązać z powodów patriotycznych.