Wpis z mikrobloga

@BaltiBaltazar: opisze, jak w Warszawie. Były 2 turniejw, jeden 18 drugi 20. Oba zaczely sie z conajmniej godzinnym opoznoeniem zwiazanym z zapisami i indormacjami organizacyjnymi (pierwszy turniej). W obu turniejach wystartowalo po 80 osob. Wpisowe 30 zl, blindy startowe 25/50, levele 20 min, stack 5000, reentry 30 zl maksymalnie 15 na gracza. W oby turniejach po ok. 50 reentry. Pula jest zawsze taka sama, 2000 zl z groszami, ktora ograniczona jest
@BaltiBaltazar: 104 graczy, 56 re-entry. Struktura turbo, wiec od samego poczatku trzeba sie skupic na gromadzeniu zetonow a nie czekaniu na AA xd jesli chodzi na organiacja to imo luz. Brak obsuwy jak to bylo w wawie. Finalowy grany do ok 1:30. Info masz na grupie, strona chyba w budowie. Nagrody maja byc na zasadzie 1 rzeczowe reszta bony, bo narazie byl: tablet > telefon > sluchawki > bon > bon.
@hornysausage: zle mnie zrozumialess. Gdzie narzekam na brak krupierow?
Chodzi mi o to, ze jak trafisz jakiegos "asa" przy stole, to:
- bedzie zbieral, tasowal, rozdawal karty przez przy jednym rozdaniu przez 8 minut, bo albo mu wypadna z rak, albo wypadna poza stol, albo zle rozda, prze co musi robic to jeszcze raz. Ja na takiego trafilem, wiec pisze.
#!$%@?, troche czytania ze zrozumieniem xD
Reasumujac, na 9 osob ogarnietych