Wpis z mikrobloga

@Ibuygou: Ale mnie wkurzyliście na mikołajki. Zamówiłem 28.11 i to z magazynu z europy Xiaomi Redmi 4x gdzie wysyłka ma być w 3-5 dni roboczych przez DHL. Licząc że skoro wysyłka w 3-5 dni to macie telefon na miejscu.
Wszystko po to żeby zdążyć na mikołajki.
I co? Nawet jeszcze nie wysłaliście telefonu.

A cena raptem 50 zł taniej niż na alledrogo.

Nie polecam 1/10

#ibuygou #cebuladeals #gorzkiezale #oszukujo #gownowpis
  • 15
@Koguy tak, ponieważ idea naprawy tagów polega na ich prawidłowym używaniu przez nas, użytkowników. Skoro obserwujesz tag i widzisz że 90 procent wpisów jest o promocjach, a nie pytaniach o promocje pod którymi Andrzej albo ktoś inny zwraca uwagę, to mogę tylko stwierdzić że jesteś ignorantem. Jestem krócej niż rok na wypoku i potrafiłem się dostosować bez koniecznego #!$%@? od innych. Zacznijmy wszyscy pracować nad sobą, a nie nad innymi.

@PurpleHaze nie
@misiek735: w ibg nawarstwilo sie troche bledow co spowodowalo ze masowo wrecz przestali tam kupowac.
1. Wprowadzenie xiaomi do PL. Kiedys ibg to byla jedyna firma oferujaca gwarancje w PL, reszta to byly chiny. Oficjalna dystrybucja wytracila ten argument z rak ibg.
2. Samo ibg moze i wyszlo by z tego obronna reka, ale #!$%@? sobie sami gola do wlasnej bramki. Zazadali oplac za gwarancje w europie, mniejwiecej w tym samym
@PurpleHaze rozumiem, dziękuję za info oraz poświęcony czas. No cóż, taką mają politykę firmy i niezbyt trafione ambicje porównując do świata realnego. Bałem się że coś złego się dzieje z samą firmą - kilka miesięcy temu zakupiłem stamtąd dla taty mojego różowego xiaomi redmi note 4, i jest on bardzo zadowolony z telefonu. Wziąłem opcję z przedłużoną gwarancją w ue - różowa jak i rodzina jest z Hiszpanii, stąd też opcja gwarancji
@PurpleHaze
@misiek735 w większości się zgadzam. Trochę nas posprzatano z rynku, ceny już nie te co kiedyś.. I mamy problemy z magazynem Eu - telefony leżą tygodniami na celnym w ES i nie potrafią do naszego magazynu dotrzeć.. Natomiast staramy się, ja mam trochę poboczne życiowe zajęcie, ale jak mogę tak klientom z PL na PW pomogę :)
Planujemy reaktywacje, ale tylko zostawiam info że nie śpimy, a walczymy (ʘ