Wpis z mikrobloga

Matko Bosko, drogi @Jaroooo!!!! ()
Aż nie wiem od czego zacząć, naprawdę!
To może od tego, że jak tylko o 14:30 dostałam smsa, że moja paczka jest do odebrania, to prawie bez kurtki wyleciałam do paczkomatu xDD Biegłam jak głupia, serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przyznam szczerze, że paczka jak na moje chude łapy była dość ciężka :D Ale udało mi się ją przynieść do domu w całości, po drodze nie rozrywając papieru z ciekawości ʕʔ

1. Najpierw wyjęłam rzecz, która była pod papierem. I z początku nie wiedziałam co to xD Myślę sobie "rękawiczka? Ale jedna? Bez palców? Niee, to pewnie coś innego". xD
2. Szybko otworzyłam paczuchę i najpierw wzięłam się za list - Aha! Już wiem! () Pokrowiec na kubek!! :D Bardzo się przyda, jest super :)
3. Kubek też fajoski! <3 Przyda się na te wieczorne rankedy ( ͡° ͜ʖ ͡°) (A jak przyjdą goście, to założę na niego pokrowiec i nie będę się musiała wstydzić, że gram w tę grę xD)
4. Szkloki! Kopalnioki! ( ͟ʖ) Śmiechłam, jakiś czas temu widziałam je na Mirko, wcześniej nie miałam pojęcia, że istnieją :D W ogóle zabawna sprawa, bo sama też wysyłałam paczkę do osoby ze Śląska :D Jak tylko wrócę od dentysty to posmakuję! <3
5. Andruty! Smak dzieciństwa! Dziękuję :) Przyznam szczerze, że bardzo liczyłam na kokosowe michałki, bo je uwielbiam <3 Te praliny Lindta też, więc trafiłeś idealnie ;) To samo z czekoladą, kocham. :3
6. Piwko jagodowe Wąsosz! Wiele razy mnie kusiło, żeby je kupić, ale jakoś ostatecznie wybierałam co innego, więc super, w końcu posmakuję :D A jak idealnie schłodzone przez tę pogodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7. Zdjęcie srającego kota na tle zachodu słońca to majstersztyk xDDD Jestem ciekawa co myślała osoba, która ci je wywoływała xD Ozdobię je w ramkę, bez kitu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8. No i ostatnia rzecz - psiak! To jest genialne! Ale przytrzasnął mi już palucha XD Muszę niebieskiemu wieczorem pokazać, to od dzisiaj będzie rzecz rozstrzygająca wszystkie spory w naszym życiu, dziękuję ci, serio :D

Na list odpowiem na PW, ale wieczorkiem bo zaraz muszę spadać do dentysty :( Jeszcze raz dziękuję ci baaaaaardzooooo, super paczucha! <3
PS


#wykopoczta #wykopaczka
Sanski - Matko Bosko, drogi @Jaroooo!!!! ヽ(☼ᨓ☼)ノ
Aż nie wiem od czego zacząć, napraw...

źródło: comment_7n1yE3GgboyvY9MDKqRM54L3LpaegkZl.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Sanski: Cieszę się, że się podoba! Nawet nie wiesz, jakiego miałem stresa, bo to moja pierwsza #wykopoczta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ten InPost zasuwa, miałaś paczkę w Mikołajki dostać.. xD Mnie piwko smakowało - super, że doszło w jednym kawałku!
  • Odpowiedz
@Sanski: kopalnioki nie są mocno anyżowe, szkloki występują w dwóch smakach, więc tutaj bieda. Śliwkowo winogronowy jest i rabarbarowy. Oba b. dobre.
W sumie paczka dosyć nudna, jakbym mógł to bym wziął udział i wysłał komuś coś naprawdę fajnego.
  • Odpowiedz