Wpis z mikrobloga

Nie grałem jakiś czas w gta, mam luźny hajs warto coś kupić coś ze smuggler's run DLC? Chodzi mi o coś uzbrojonego mam hydre, savage, buzzarda.
Myślałem nad Huntererm wygląda zacnie i jeszcze ten Rogue mnie zainteresował.

btw. w tym hangarze są jakieś misje czy tylko LSC dla #!$%@? latających pojazdów?

#gtaonline
  • 7
@Aanacron:
Są misje z dostawami skrzynek, ale nie są szczególnie dochodowe. Ogólnie to chyba żaden z samolotów z nowego dodatku nie jest lepszy od Hydry (brakuje im wybuchających pocisków, których nie da się dokupić nawet w warsztacie, chyba jedynie Rogue ma taką opcję, ale jest wolniejszy niż Hydra).
Za to polecam kupić Opressora (ten motocykl rakietowy). W sumie sam na początku myślałem że to kolejny #!$%@? pojazd dla gimbusów, ale w
@oficer-prowadzacy: Opressora mam, bunkier i te pierdoły MOC itp. jak wyszło Gunrunning to jeszcze coś klikałem w to gta i wiem o co chodzi, tylko hangar mnie zastanawiał bo wszedłem przedwczoraj kupiłem i nigdzie misji nie widziałem, a na nowych pojazdach widzę te ceny promocyjne do odblokowania są, jedyne co tam zrobiłem to hyderke na przemalowałem.

To Rouge odpada w takim razie, a ten Hunter helikopter warty uwagi? Z tego co
@Aanacron: Lepszy od Savage zdecydowanie, może odpalać flary, więc rakiety samonaprowadzajce ci nie straszne, do tego jest wytrzymalszy, może bombardowac, jak masz drugiego pilota to on steruje takim działkiem jak jest w Valkyrii, do tego IMO sprawniej i szybciej się lata, ale to już moje subiektywne odczucia.