Wpis z mikrobloga

Dobra wiem, że nocna, że nie powinienem tagować ale chodzi o to by dotarło to tam gdzie powinno i nie zniknęło na nocnej, poniższy post jest odpowiedzią na wypociny jednego ze świeżych mirków ale postanowiłem go skopiować tak aby doszedł do szerszego grona odbiorców i co niektórym trochę ostudzić instynkty białorycerskie.

Pozwolę sie z Tobą jak i innymi obrońcami zwierząckich - albo jak kto woli zwierzyńskich ( jeden ciul chodzi o zwierzęta ) nie zgodzić.
Otóż jak pewnie część z was zauważyła Danielkowi odbiła szajba odkąd stał się sławny, niestety część się pewnie ze mną nie zgodzi - Łukasz mu wtórował - bo fejm sie zgadza , bo fajnie - i zaczął strasznie kozaczyć pewnie nie tylko przed monitorem na jego mini streamach ale i w realnym życiu.
Łukaszek jest w wieku ok 14 lat nie wiem w jakich czasach się urodziliście ale za moich czasów będąc w tym wieku jeśli ktoś za mocno cfaniakował dostawał na dziurę , i stawiam 2 kg p----i z kurczaka, że za darmo w dziurę nie dostał, w sumie taka troche nadzieja , że dzisiejsze młode pokolenie to nie same rurkowce.
Życie weryfikuje co jest internetem a co rzeczywistością i gdzie i ile można powiedzieć, w necie można być Bogiem w realu trzeba mierzyć siły na zamiary czego pewnie młody JDM nie skumał dotychczas.

Mimo , że panem Łokietnickim też się absolutnie nie jaram jestem w stanie zrozumieć jego przesłanki, chce pokazać , że prawdopodobnie jaki brat taki i Danielek, dużo szczeka a jak przychodzi co do czego składa się jak domek z kart.

Ps. Pozwolę sobie zapożyczyć filmik wstawiony przez któregoś z mirków, sami zobaczcie, czy typ nie zasługuje na lekki oklep.. A nawet nie lekki. https://www.youtube.com/watch?v=YPCK9V0Tyao
#patostreamy #danielmagical
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach