Wpis z mikrobloga

Dobra wiem, że nocna, że nie powinienem tagować ale chodzi o to by dotarło to tam gdzie powinno i nie zniknęło na nocnej, poniższy post jest odpowiedzią na wypociny jednego ze świeżych mirków ale postanowiłem go skopiować tak aby doszedł do szerszego grona odbiorców i co niektórym trochę ostudzić instynkty białorycerskie.

Pozwolę sie z Tobą jak i innymi obrońcami zwierząckich - albo jak kto woli zwierzyńskich ( jeden ciul chodzi o zwierzęta ) nie zgodzić.
Otóż jak pewnie część z was zauważyła Danielkowi odbiła szajba odkąd stał się sławny, niestety część się pewnie ze mną nie zgodzi - Łukasz mu wtórował - bo fejm sie zgadza , bo fajnie - i zaczął strasznie kozaczyć pewnie nie tylko przed monitorem na jego mini streamach ale i w realnym życiu.
Łukaszek jest w wieku ok 14 lat nie wiem w jakich czasach się urodziliście ale za moich czasów będąc w tym wieku jeśli ktoś za mocno cfaniakował dostawał na dziurę , i stawiam 2 kg piersi z kurczaka, że za darmo w dziurę nie dostał, w sumie taka troche nadzieja , że dzisiejsze młode pokolenie to nie same rurkowce.
Życie weryfikuje co jest internetem a co rzeczywistością i gdzie i ile można powiedzieć, w necie można być Bogiem w realu trzeba mierzyć siły na zamiary czego pewnie młody JDM nie skumał dotychczas.

Mimo , że panem Łokietnickim też się absolutnie nie jaram jestem w stanie zrozumieć jego przesłanki, chce pokazać , że prawdopodobnie jaki brat taki i Danielek, dużo szczeka a jak przychodzi co do czego składa się jak domek z kart.

Ps. Pozwolę sobie zapożyczyć filmik wstawiony przez któregoś z mirków, sami zobaczcie, czy typ nie zasługuje na lekki oklep.. A nawet nie lekki. https://www.youtube.com/watch?v=YPCK9V0Tyao
#patostreamy #danielmagical
  • 23
  • Odpowiedz
@Fausto: w dzisiejszych czasach dzieciaki są #!$%@? właśnie przez takich idoli jak grubas i rafonix, do czego to prowadzi? A do tego, ze taki młody fan potrafi #!$%@? bratu grubasa bez podstaw, a tylko dlatego, ze #!$%@? patofonix nie przepada za grubasem ( ͡° ͜ʖ ͡°) mało tego taki szczyl, którego byłbym ojcem, potrafi to wysłać do swojego idola z dopiskiem ‚’’ patrz co dla CB zrobiłem
  • Odpowiedz
Zauważ tylko w jakiej sytuacji jest młody ... Spróbuj się postawić na jego miejscu grozi mu bidul jakby coś #!$%@? i złapali na filmiku że to on pierwszy zaczął go miał by pozamiatane , nie bronie zwierząt ale też trzeba umieć spojrzeć na to z 2 strony a jak było widać potem podjął walkę . Btw młody to szczaw który schodzi na 2 liście więc też nie miał za bardzo jak się
  • Odpowiedz
@ryohei: nigdzie nie bronię Rafona gardzę nim tak samo jak i grubasem, a w szczególności właśnie jego "bogactwem" okazywanym posiadaniem 14 letniego bmw - typowy nosacz mode. Co do #!$%@?, owszem zgadzam się Rafon też powinien w końcu dostać w ryło ale mimo wszystko pod tym względem mam wrażenie , że się uspokoił, a co youtuba, to raczej się to nie skończy a pójdzie o wiele dalej niż nam się wydaje..
  • Odpowiedz
@Fausto: mimo tego dalej jestem zdania, ze nieważne jaki jest młody, nie powinno się twierdzić ze ooo fajnie w końcu młody cwaniak dostał po gębie. Od tego jest ojciec lub matka, a nie ziomek ze szkoły. To samo patofonix, mam nadzieje ze #!$%@? za to beknie. Dla mnie ludzie, którzy popierają to, ze jakiś dzieciak dostał #!$%@? jest po prostu dnem.
  • Odpowiedz
@ryohei: jak już napisałem, idę o zakład , że za darmo w ryj nie dostał, może to być dla niego tyle znamienite, że nauczy go to trochę pokory i odbije z drogi którą zmierza brat .
  • Odpowiedz
@Fausto: dalej jestem zdania, ze od wychowania są rodzice nie kolesie z klasy tudzież ze szkoły. Nic nie usprawiedliwia tak patologicznego zachowania jak pobicie. Człowieku jest rok 2017, już prawie 2018 i takie zachowania są karane prawnie. Za pobicie możesz pójść nawet siedzieć.
  • Odpowiedz
@ryohei: Jakim dnem? Ze ktos utemperował małego gnoja? Prosze cie chyba nie dostałes nigdy w #!$%@? albo nie potrafiłes oddac i cie meczyli w szkole skoro #!$%@? o jakis głupotach ze od tego jest matka... Jak napisales mamy 2017 i dzisiejsza mlodziez to #!$%@? co po lepie skarza sie mamusi ( ͡° ͜ʖ ͡°) A te #!$%@? o sadach wlasnie pokoazuje chore społeczenstwo ktore nie potrafi nic
  • Odpowiedz
@ryohei od dawien dawna dzieci sobie #!$%@?ły jak zwierzęta o byle głupotę. I nie przez YT idoli tylko o kluby piłkarskie, o to że tamtemu dokuczają, że tamten ma biedna rodzinę albo bo jest słabszy a ty mówisz jakby nagle pojawili się idole typu rafonix i dzieci by #!$%@? i zaczęły się walki na całym świecie xD
  • Odpowiedz
@ron-rosenberg racja, kiedys jeden łepek #!$%@?ł drugiego potem ewentualnie wpadł brat starszy tego #!$%@? #!$%@?ć łebkowi i jak przesadził to obu dojeżdżał ich stary ale nie sądownie albo przez szkołę tylko z buta na mordę. Potem wpadał ojciec tamtej dwójki do tamtego starego i albo się napili wódki i zarówno jednego jak i drugiego dzieciaki dostali w #!$%@? po spotkaniu albo nie pili i się po prostu domsiebie nie odzywali.
  • Odpowiedz