Wpis z mikrobloga

@hyoideum:
Może to i prawda, ale i tak uważam się za dość tępego i nie bierze się to z tego że wiem więcej... A może jednak? Widocznie aż tak bystry nie jestem.
@Nieuk0192: a mogą być z przyszłości?
  • Odpowiedz
@Nieuk0192: Błędy zauważa się dopiero po wykonaniu decyzjii. Jeżeli widzisz swój debilizm w czasie teraźniejszym to to jest debilyzm? Czy świadomy wybór, że zrobisz coś głupiego jest czymś głupim? Jeżeli powiem ci teraz że 2+2=5 i zrobię to specjalnie to jest to głupota?
  • Odpowiedz
@turek44: no jak świadomie kupujesz za 5 tysiecy cebulionów zgnitego golfa 3 nadającego się tylko do złomowania, a za 3 tys kupisz dobrego, działającego, takiego samego golfa 3 i jesteś tego świadom, to jesteś idiotą i możesz o tym wiedzieć w momencie kupowania
  • Odpowiedz
@Nieuk0192: Nadal nie wiem czy świadome robienie z siebie idioty, sprawia że możesz być świadomy swojej głupoty w czasie teraźniejszym.

wiem że to #!$%@? i głupi pomysł, ale zrobie to


Robisz to dla samego faktu, żeby stwierdzić że jesteś idiotą i żeby być świadomym w czasie teraźniejszym swojej głupoty. Czy robienie tego głupiego czynu, dla samego zrobienia głupiego czynu, nie jest celem samym w sobie, który sprawia że nie jesteś idiotą
  • Odpowiedz