Wpis z mikrobloga

@Kotlet_Rybny: poznali się jak BEMBEN wpychał się na chama na grandę po zupę w MOPSIE. Zgadali się Major na początku nie chciał iść do BEMBENA, bo ten zaproponował mu lokum do mieszkania. Ale jak BEMBEN odchodził Major powiedział zaczekaj. BEMBEN sobie akurat wtedy stwierdził ze odpocznie i odpoczął. Major podszedł do niego i poszli razem. BEMBEN nie chciał być sam stąd propozycja skierowana do sił zbrojnych Bombasu. Całe te. Ogółem
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny: U Bembenowicza zawsze były libacje boże. Kupa okolicznych pijaków bożych się schodziła a Major jako niepijący olkoholik również zaczął z nimi przychodzić na testy wódki bożej. Przychodził, przychodził aż po jakimś czasie Bembenowicz zaproponował mu osiedlenie się na stałe i został.

Potem wymyślili bajeczkę którą rozpowiadają przy każdej okazji, że poznali się na prezydenckiej wigilii dla ubogich i bezdomnych czy tam w kolejce po paczki w mopsie, żeby nie
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: Spoko XDDD Ja chciałem sobie zrobić taki objazd po wszystkich największych rakach YT - zacząć w Poznaniu na Calliera 14 u Bonusa BGC, przejechać przez Mineralną 3 Uć - oczywiście o Wschodnią 56 m. 41 i Urzędniczą też zahaczę - potem do Torunia na Urzędniczą 2, a potem do Białegostoku na Szkolną 17.

Zajechałbym do kilku innych osób również, ale np. nie wiem gdzie mieszka taki Kula (wiem, że
  • Odpowiedz
@PrzestrzenBanacha: Gratis LPG to bezbek. Na melina ciężko trafić, chyba że w aucie siedzieć na cynowej i go przyłapać. Do Bembenowicza kiedyś wjeżdżałeś jak do siebie, bo na podwórku zawsze kupa pijaków siedziała i mogłeś bez problemu się dosiąść i sączyć browara a teraz lumpy nie przychodzą, furtka i brama pozamykane a Bemben jest po ostatnich akcjach cięty na wszystkich i gardzi niskimi kwotami, chyba że wyskoczysz z konkretnymi prezentami
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: Do Bonusa mam po prostu kilka pytań. Teraz się uspokoił, ale ja pamiętam jak na FB codziennie zmieniał te statusy. Na rano pisał, że "świat jest cudowny, piętnaście walk wygram", a wieczorem pisał, że "rzucam siłownię w cholerę". Potem wrzucał jakieś filmiki jak biega po parku, albo robi walkę z cieniem XD Albo wrzucał swoje kolejne c-----e kawałki na YT. W każdym razie chciałem go popytać o to, w
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: I tak dużo o nim wiesz. Kilka lat temu prowadził coś na kształt telewizji. Prowadził tam wywiady z różnymi starymi raperami.

Jak nie kojarzysz tego towarzystwa Peja, Fazi itd. to raczej trudno o to, żebyś znał Pakola.

Taka ciekawostka - Cypis też się nie wziął z powietrza - on nagrywał nawet z NAS ze dwadzieścia lat temu XDDD
  • Odpowiedz
@PrzestrzenBanacha: Kojarze sjare paje i inne rzeczy tego typu, tylko ten Patol to taki bezimienny typ, który kiedyś wrzucił filmik z rzygającym Gratisem LPG i nie wiem dlaczego miałbym cokolwiek o nim wiedzieć i że on ma w ogóle jakąś sławę XD

Cypisa ciężko nie czaić. Przedtem Nagły Atak Spawacza a teraz wiejskie disco-polo dla gimbazy. Leszczu to jego stary.
RzecznikWykopu - @PrzestrzenBanacha: Kojarze sjare paje i inne rzeczy tego typu, tylk...

źródło: comment_Thw1vJHbt0Uckgtw8h3hT5DmuVkrAnWX.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@PrzestrzenBanacha pakol się z nim poznał przez ziomka któremu później ukradł dziewczynę podobno i sam pakol kiedyś podobno był takim popuchadlem wśród ekipy później chyba się wziął za siebie zaczął trenować i "wyszedł na ludzi"
  • Odpowiedz
a teraz lumpy nie przychodzą, furtka i brama pozamykane a Bemben jest po ostatnich akcjach cięty na wszystkich


@RzecznikWykopu: i bardzo dobrze, co ma się z byle hołotą zadawać. Może dzięki temu jeszcze żyje (sprawa z grupą Białego Marcina, która przychodziła na Szkolną 17 na imprezy).
  • Odpowiedz
sprawa z grupą Białego Marcina, która przychodziła na Szkolną 17 na imprezy


@matador74: możesz przybliżyć temat?

co ma się z byle hołotą zadawać


@matador74: przedtem jakoś mu nie przeszkadzało zadawać się z totalną patologią, chlać non stop, urządzać libację, szarpać się z menelami a potem płakać że go obili, j---a skopali, oko podbili i zęby powybijali xD
  • Odpowiedz