Wpis z mikrobloga

@2PacShakur: To już parę dni temu się stało. Myślałem że to fake news ale to prawda.
( ͡° ʖ̯ ͡°) Walki trwają od dwóch dni w wielu miejscach. Zaskoczyło mnie to bardzo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wojska Saleha to sługusy Arabii Saudyjskiej. Saleh to zdrajca.

Houthi wymordują tych zdrajców.

ALLAHU AKBAR
AL MAWT LI AMERIKA
AL MAWT LI ISRAEL
AL LANA TA'AL YAHOUD
  • Odpowiedz
  • 16
@2PacShakur Saleh to sprytny lawirant a cała sytuacja ma związek z porozumieniem między USA a Sudanem. Ci głupi Amerykanie są jednak nie tacy głupi jak się wykopowi wydaje. Ograniczanie wpływów Iranu się nasila. Ps w Bahrajnie zwiększyła się obsada bazy USA uwaga podobno w ramach możliwości konfliktu KRL-D ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@bijotai: jak relacje Sudan-USA rzutują na sytuację w Jemenie? Z tego co słyszałem to tyle, że Sudan zerwał kontakty z Koreą Północną a USA zniosły sankcje wobec Sudanu. Tylko jak to ma się bezpośrednio przełożyć na decyzje Saleha? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wojska Saleha to sługusy Arabii Saudyjskiej. Saleh to zdrajca.

Houthi wymordują tych zdrajców.


@RuskiAgent1917: Już nie wymyślaj Houthi jest na przegranej pozycji, Arabia saudyjska może skompromitowała się tą interwencją na świcie i udowodniła że ich armia jest nic nie warta ale to jednocześnie powoduje że nie mogą się już wycofać z tego konfliktu. A fakty są takie że Iran nie ma środków na dalsze ich wspieranie szczególnie przy coraz silniejszych naciskach
  • Odpowiedz
@Zuben: Nic nie wymyślam, to Saleh jest na przegranej pozycji i uległ siłom Hadiego i Koalicji saudyjskiej. Saleh otworzył drogę do Sa'any i teraz psy saudów mogą wejść tam bez problemu. Według niepotwierdzonych informacji, syn Saleha jest w ZEA i prawdopodobnie negocjuje zmianę sojuszy. Zresztą i tak już zdradzili Houthi i zabili wielu ich oficerów ale Houthi się nie poddadzą.

Link:https://twitter.com/YemeniObserv/status/936344788491755521

Link:https://twitter.com/YemeniObserv/status/936351687937286144

Na mapie na czerwono masz miejsca gdzie
R.....7 - @Zuben: Nic nie wymyślam, to Saleh jest na przegranej pozycji i uległ siłom...

źródło: comment_VtaNUfwaBuVlKdYu3u4tN05GmORFjLaf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bijotai: wiem, że są, ale Sudańczyków jest tam 6k a Saudyjczyków 150k. W jaki sposób ten mały kontyngent miałby wpłynąć na Saleha? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na mapie na czerwono masz miejsca gdzie stacjonują siły Saleha. Cała reszta na żółto jest w rękach Houthi.


@RuskiAgent1917: Tak, tylko takie mapy mało mówią. Nałóż tę mapę kontroli na mapę fizyczną. Siły Saleha kontrolują 2 bardzo ważne punkty. Jeden
JanLaguna - @bijotai: wiem, że są, ale Sudańczyków jest tam 6k a Saudyjczyków 150k. W...

źródło: comment_cYcjukuhcCwEbK0VAngkNqqnlhVJaiMy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JanLaguna: Jeżeli te tereny wpadną w brudne łapy saudów to zostają jeszcze tereny górzyste gdzie Houthi świetnie się bronią.


@RuskiAgent1917: Czyli zostaną zmarginalizowanie do górskiej partyzantki zajmującej pozycje bez żadnego znaczenia i odciętej od wsparcia z Iranu. Taki rozwój sytuacji oznacza pełne zwycięstwo AS i całkowitą klęskę Iranu a dzięki zdradzie Saleha jesteśmy już o krok od takiego scenariusza.
  • Odpowiedz
@Zuben: Faktycznie wygląda na to, że Huthi przegrają. Wiadomości, które płyną z Sany są w zasadzie tylko pro-Saleh i co najważniejsze wygląda na to, że ludność Sany opowiedziała się za Salehem.
  • Odpowiedz
i szykować się na to że rakiety balistyczne polecą na Rijad,Chartum i na inne miasta ()


@RuskiAgent1917: Oprócz bezsensownej śmierci cywilów to czy coś to zmieni? Nie!

Święte przymierze izrael-sudan-arabia saudyska-usa sprawiły że Houthi znaleźli się w ciężkiej sytuacji


@RuskiAgent1917: Gdyby jeszcze Izrael coś robił w sprawie tego konfliktu xD

@JanLaguna: Narazie to tylko wojna informacyjna i fake newsy tworzone przed dziwki
  • Odpowiedz