Wpis z mikrobloga

usuwał niepochlebne komentarze.


@szasznik: Nie kłam. To nie były żadne komentarze. Wraz kumplami wrzucałeś co chwilę zdjęcie Piotrowicza.

a Majewski to kto?


@Lipathor: Jeden z najwybitniejszych polskich dziennikarzy śledczych. Razem z Pawłem Reszką wiele lat pisali dla rzepy. To on wraz z Latkowskim napisał o aferze taśmowej. Obecnie poza zawodem.
obraz to też komentarz


@szasznik: Spamowałeś wrzucanym tu setki razy zdjęciem Piotrowicza. Potem dokładnie to samo robił inny neuropek pod tym wpisem. Użył tylko innego zdjęcia Piotrowicza. Powiedz mi ile razy można się podniecać jednym typem?
Jeden z najwybitniejszych polskich dziennikarzy śledczych


@Thorkill: no właśnie widać tą jego "wybitność". Nazywajmy rzeczy po imieniu - jest po prostu usłużny ( ͡° ͜ʖ ͡°) A afera taśmowa to ta, z której w sumie gówno wynikło i nawet obecny rząd się nią zajmuje pomijając cytowane czasem jakieś soczyste kąski w stylu "państwo teoretyczne" co by zaszczuć lud? Aha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Thorkill: Chociaż cie nie znam to czuje wstyd i zażenowanie tym co piszesz, gratuluje Ci pierwszoligowej kompromitacji. Bo najłatwiej jest wszystkich oczerniać i doszukiwać się jakichś komunistycznych tajnych powiązań tam gdzie ich nie ma ale na Piotrowicza starego komucha to Ty jesteś ślepy jak te polityczne popychadło prawa i sprawiedliwości. W imię partii pieprzysz takie głupoty że uszy bolą jak ten kaczyński

To chyba ty kiedyś udowodniałeś że masz faktury z