Wpis z mikrobloga

Czy kurierzy ostatnio zaczęli lecieć w ch**a mocno czy mi się zdaje?

1. Zamawiam paczkę do firmy (przychodzi multum paczek, zawsze ktoś jest na recepcji), zero kontaktu, zero telefonów, ze strony do śledzenia dowiedziałem się że kurier mnie nie zastał. Punkt odbioru wita - dobrze że był blisko.
2. To samo, tyle że dostałem informację że kurier nie zastal mnie 4 razy (między 10:15 a 10:30 xD), a paczka czeka gdzie? W magazynie #!$%@? na wypiździajewie gdzie nie dojedziesz liniami miejskimi tylko jakimiś podmiejskimi busami.

Wśród znajomych też coraz więcej sytuacji gdzie kurier nawet się nie skontaktował albo po prostu nie przyjechał i napisał że brak osoby upoważnionej.

Zamawiam sporo paczek i zawsze było OK, to co się dzieje ostatnio to jest jakiś dramat.

#pytanie #kiciochpyta #kurierzy #kurier
  • 5
@00df00df ja mam starego znajomego w dpd i zawsze paczuche dowozi, nawet jak jestem poza adresem dostawy to gdzieś się zjedziemy
Ale za to inpost leci #!$%@? na tyle, że dzisiaj nawet nie byli u mnie pod domem, przyszło tylko powiadomienie że paczka czeka na poczcie (kurier24)
@00df00df: zgłaszać - pisać i dzwonić do przewoźnika. Jeśli nie ma zgłoszeń na kuriera to on sobie leci w huya i jak mu się nie chcę gdzieś zawieś paczki to piszę, że odbiory nie było i tyle. Jeśli będą skargi to leci mu z premii.
Ja wysyłam i odbieram sporo paczek - w chyba każdej firmie kurierskiej miałem przygody tego typu i zawszę wystarczyła 1-2skargi i spokój mam do teraz -