Wpis z mikrobloga

życie polega na chlaniu, ruchaniu, ćpaniu i bawieniu się. myślicie, że jakieś iksy dupiksy dadzą wam szczęście? pójdziecie do pracy, załóżmy że nawet nieźle będziecie zarabiać i co z tego? kupicie sobie drogi samochód i co? i #!$%@? z tego tak naprawdę, nic wam to nie da. jakaś zielonka kiedyś o tym pisała, w młodości powinno się chlać, ruchać i ćpać, aby później niczego nie żałować, a nie siedzieć nad książkami. jak ktoś jest inteligentny, to i tak się zakręci i będzie robić dobry hajs, może parę lat później, ale będzie korzystał z pełni życia

#przemyslenia #przegryw #stulejacontent
  • 19
  • Odpowiedz
ecie do pracy, załóżmy że nawet nieźle będziecie zarabiać i co z tego? kupicie sobie drogi samochód i co? i #!$%@? z tego tak naprawdę, nic wam to


@lazer: wolałbym ćpać jak OP mówi będą młodym niż zadawać się z dilerami mając 40 lat i rodzine xDDDDDD
  • Odpowiedz
@comer123: nie, powiedział człowiek, który zrobił ten błąd i poświęcił te lata na edukacje. jestem w miejscu, które jest dla wielu nie do osiągnięcia jeszcze w perspektywie paru dobrych lat, ale zadaje sobie pytanie czy było warto.
  • Odpowiedz
@Inconsistent: jeśli za tym miejscem idzie spełnienie zawodowe i pieniądze to warto
odkładaj, szukaj drugiej połówki, zafundujesz sobie wczesną emeryturę i heja, młodości będziesz miał tyle że niektórzy w 2 życia by nie mieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Inconsistent: a #!$%@?ć sobie życie uzależniając się od heroiny albo psując sobie zdrowie amfetaminą albo dymając małolatę z hivem jest bardzo łatwo, będąc starszym masz coś co cię przed tym uchroni - mądrość życiową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. jak coś nawet uzależniony od heroiny dożyjesz później starości jak zaczniesz na emeryturze także nie żaluj sobie jak już będziesz miał kase
  • Odpowiedz
@Inconsistent: Ja #!$%@? co za #rakcontent dla gimbów. Ćpanie i chlanie najważniejsze. Nawalić się i nie kontaktować to dobra zabawa dla przegrywów, którzy nie potrafią znieść siebie lub otaczającej ich rzeczywistości na trzeźwo. Jeszcze #!$%@? usprawiedliwianie swojego lenistwa, że "kto obrotny i yntelygentny to se w życiu i tak poradzi", znałem sporo takich "sprytnych", ułamkowi się coś tam udało, reszta została nikim.
  • Odpowiedz
Może nie każdego bawi ćpanie, chlanie i ruchanie się? Ja #!$%@?, dlaczego od razu zakładacie że jak ktoś się nie upija i nie bzyka po klubach to marnuje swoją młodość? ( _)
  • Odpowiedz