Wpis z mikrobloga

Grałem we wszystkie części CODa od 2 do MW3 na konsoli, miałem pewnie w nich w sumie kilka tysięcy godzin i da się grać na luzie, chociaż na pewno ciężej jest wymasterować celowanie na padzie niż na myszce. I mówię to jako obecny pecetowiec.


@xDgg: Można też #!$%@? nauczyć się biegać na rękach, ale po #!$%@? jak to ani przyjemne ani nie będziesz lepszy niż żaden biegacz na nogach. xD
@ludi_anderson: przedewszystkim zmniejsz sensivity na jakies 30-50% ja gram na 30, polecam grac takze dominacje po 12 osob male mapki, duzo strzelania i nie ma takiej zadymy jak na operacjach. Na poczatku proponuje korzystac z broni automatycznych automatico/hellriegel u szturmowca, fiodorov u medyka, bar u wsparcia. Najlepiej w wersjach stabilnych. Uzywaj duzo przyblizania wtesy gra troche pomaga. Najwaaniejsze to ogarnac mapki i poruszanie sie. Wychodzac za rog miec juz mniejwiecej celownik
Mówię tylko, że wymasterowanie celowania na padzie jest możliwe i wiem to po sobie. Parę lat temu grając na padzie pewnie skopałbym dupę nie jednemu ogarniającemu myszkę na Shipmencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xDgg: chyba majacym lagi i fps 30 dzieciakom. xD