Wpis z mikrobloga

Mirki czy za tym kryje się jakaś sekwencja zdarzeń DHLa czy paczka została mi po prostu #!$%@? ?xD
Miejsce doręczenia pokazuje mi moją miejscowość (która z zabrzem nie ma nic wspólnego, ja nawet nie wiem gdzie jest zabrze) a tam w tej tabelce na dole zabrze. Żadnego starzyka nawet nie znam xD. Jak mniemam ##!$%@? razem z #dhl
dostarczył paczkę komuś tylko nie mi xD ?
#kurier #kurierzy
Kunnorinno - Mirki czy za tym kryje się jakaś sekwencja zdarzeń DHLa czy paczka zosta...

źródło: comment_Ed50oWfaqUFAlvqjvhfFZgRU8X1qmOSW.jpg

Pobierz
  • 13
@strikingsurface: no nie wiem grubymi nićmi dla mnie to szyte jest bo paczka z wolbromu nadana a gdzie wolbrom a gdzie zabrze xD
Mój adres istnieje, wiele razy DHL mi doręczał przesyłki na ten adres, nawet na gugle mapsach adres wyskakuje po skopiowaniu go z maila zwrotnego xD
@RVRE_PEPE: tak zrobie ale to jutro xD
@Kunnorinno: może kurier jest upośledzony...
a to że sklep jest w wolbromiu, to nie znaczy, że paczka nie mogła wyjść ze śląska...
co prawda nie wiem co zamawiałeś, ale ostatnio często sklepy robią drop shiping od dystrybutorów. zamiast ściągać towar do siebie to wysyłają od razu z centrum dystrybucyjnego do klienta. mniejsze koszty, brak kosztów obsługi magazynowej itd..
@strikingsurface: no ale tak czy siak jakby do sklepu który mi wysłał zwrócili paczkę to było by napisane że paczka zwrócona do nadawcy a u mnie pisze dostarczona do odbiorcy w zabrzu. A odemnie do zabrza jest 350km w lini prostej XD. W tabelce u góry miejsce doręczenia jest wpisana moja lokacja. Od początku chyba tam jakiś wałek miał iść bo do rubryki "Kurier DHL nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem