Wpis z mikrobloga

Mam buty do sprzedania. Ledwo używane, przystepna cena. Stan jak na obrazku w poście i wygląd też ten sam, i rozmiar ten sam i zapach też i kafelki nawet takie mam jak na obrazku, a przed pojechaniem do trójmiasta nie miałem xd. Kto chce kupić pisać na priv do Andrzejka. Za horom curke granata w dupe tępe hóie
  • Odpowiedz
w sumie musialbym zawolac z polowe komentujacych - wypowiem sie wiec ogolnie. juz #!$%@? z walorami estetycznymi, #!$%@? z tym ze te buciory moga smierdziec i innymi #!$%@?, ktore sa tu glownie poruszane. malo kto z was zdaje sobie sprawe, ze takie buty moga przyczynic sie nawet do zgonu. niech wybuchnie pozar w srodku nocy, cale mieszkanie i korytarz w dymie, nie wiesz gdzie gora, gdzie dol, gdzie sciana, dusisz sie, panika,
  • Odpowiedz
A co w tym zlego? wiadomo w blokach przedpokoj nie ma za duzo metrow. Czsem ledwo co we dwoje mozna sie zmieścić zawalisz caly butami to zapewne do kibla nie dojdziesz


@muak47: Korytarz/klatka to część wspólna wszystkich mieszkańcow a nie ganek przed kurną. Twoja argumentacja jest tak kretyńska jak goście co przypinają rower na klatce do barierek bo "szkoda miejsca w domu" a po paru miesiącach płacz że ukradziony.
  • Odpowiedz
@muak47: a to w tym złego, że i w małym przedpokoju zmieści się szafka na buty. A na klatce nie kaSy chce oglądać czyjeś buty i zalatuje to wiochą. Jeden wystawi 2 pary inny 10 i wyglada jak u cyganów. Tyle w tym złego, że dobrał kultury i poczucia estetyki :)
  • Odpowiedz