Wpis z mikrobloga

@TomdeX: O ile w Redmi 4A Fastboot jest VOL- i POWER, to nie, nie włącza się.Jedynie ten pingwinek, ale to nie za każdym razem i trzeba dłuższą chwilę przytrzymać. Da się jak w Samsungach jakoś dostać do Trybu Download i wrzucić nowego softa?
  • Odpowiedz
@DonAndresPL8: Jak masz pingwinka jest brick, czyli uwalony telefon. Spróbuj trzymać VOL- i ten Power, aż nie pojawi się logo MI, no jak się nie uda to zostaw na pingwinku, zainstaluj MiFlash i zobaczy czy ci wykryje telefon, jak nie to pozostaje tylko oddać do MiCenter: http://micenter.pl/ Ale wpierw napisz do Gearbest i załącz zdjęcie z pingiwnkiem.
  • Odpowiedz
@TomdeX: Próbowałem, trzymałem chyba z 45 sekund, telefon zawibrował z 6 razy, ale na ekranie nic. A Vol+ i Power, to ten pingwin pojawił się tylko dwa razy, na 6 prob. Wibracje są zawsze. Bardzo dziwna sytuacja, wczoraj było podobnie, ale w koncu się włączył i normalnie chodził (Sms, Phone, Snap, FB).
  • Odpowiedz
@TomdeX: Więc tak, siostrze udalo się łopatologicznie dostać do MiFlasha itd :) tylko teraz tak.. Volume+ i POWER oraz Vol- i POWER juz KOMPLETNIE nic nie dają. Ani wibracji, ani pingwinka. Sposób z forum.android.com.pl, czyli podłączenie kabla usb do kompa z telefonem oraz nacisniecie obu przyciskow glosnosci na telefonie nic nie dał... ALE zainstalował się sterownik na kompie i MiFlash wykrył port COM11 (oba screeny od siostry), klikniecie flash dało faila.
DonAndresPL8 - @TomdeX: Więc tak, siostrze udalo się łopatologicznie dostać do MiFlas...

źródło: comment_42T7PY1qWwbU3qbeg39sxnSXvowAtQCu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DonAndresPL8 wygląda jak by umarła pamięć albo coś. Napisz jeszcze na forum Miui polska, a jak tam ci nikt nie pomoże to chyba koniec.
Reklamacja u gearbest.
Szukanie zbitego wyświetlacza na Olx I przełożenie płyty głównej.
  • Odpowiedz
@PaulStone: Coś pisali, że albo rozbiorę telefon (ale wtedy słabo z reklamacją u GB) i zrobię testpoint i wtedy może wejdzie w EDL, albo podłącze pod jakiś box serwisowy. A jak jedno i drugie nie pójdzie, znaczy, że pamięć MMC zdechła (po 1 dniu użytkowania)...
  • Odpowiedz