Wpis z mikrobloga

@magik69: Możesz powiedzieć coś więcej na temat głosowania? Tzn zasady znam, czytałem o tym, ale na jakiej podstawie wybierasz delegatów? W jaki sposób oszacować czy ten, a nie inny głos się zwróci? Na próbę obstawiłem jedną rundę, ale intuicyjnie wybierałem tych o największym współczynniku uptime.
No i co jaki czas są ewentualne wypłaty?
  • Odpowiedz
@Jestempowaznymczlowiekiem: Tutaj jest fajne narzędzie generujące specjalny link, dzięki któremu posiadając liska nano na komputerze zaznaczy automatycznie określonych deletegatów by np. maksymalizować zysk. A wypłaty różnie, co tydzień, co kilka godzin pod warunkiem uzbierania odpowiedniej ilości (najczęściej min. wypłata to 1 lsk). https://lisk.builders/votemanager Teraz wyjdzie 9 lsk miesięcznie za każdy 1k lisków na portfelu.
  • Odpowiedz
@Jestempowaznymczlowiekiem: Niezależnie. Ale potworzyly się kartele, że jak nie zagłosujesz na wszystkich członków to nic nie dostaniesz, trzeba sie zarejestrować przykładowo na liskelite.com i zagłosować na wszystkich jak leci, gdt pool daje bonus jak zagłosujesz na wszystkich, ale nie musisz. System ewidentnie jest do zmiany, ciekawe czy coś z tym zrobią.
  • Odpowiedz