Wpis z mikrobloga

Prośba! Przed chwilą na A4 przed zjazdem na os. Witosa (kierunek na Kraków) zostałem staranowany przez czarnego VW Fox o nr. SK988MA
Gdyby ktoś go widział proszę o informację na 112 albo na policję, ponieważ sprawca zbiegł.
#motoryzacja #katowice #wypadek
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Leber88: dla mnie to wygląda tak że zobaczył znak informujący o autostradzie i to go skłoniło do zjechania? Ale czemu działo się to dalej wszystko to nie potrafię sobie tego wytłumaczyć.
  • Odpowiedz
@fan_comy: ja mam podobną sytuację, prawie miesiąc temu w Krakowie gość mi wyjechał na czołowe, po kolizji uciekł z miejsca, na moje szczęście a jego pecha zgubił tablice. Zadzwoniłem na policję, jego w domu nie zastali. Dopiero na 28.11 dostał wezwanie na policje, sytuacja miała miejsce 8.11. Przyszła właścicielka pojazdu z gościem, który był użytkownikiem w danej chwili i gość się przyznał do spowodowania kolizji, ale nie przyznał się do
  • Odpowiedz
jak nic wyłudzenie odszkodowania.


@BobBuilder: jeżeli tak, to gość jest dodatkowo upośledzony, bo jadąc prawym pasem nie miał prawa znaleźć się w miejscu, w którym się znalazł - linia ciągła, a wcześniej część jezdni wyłączona z ruchu. Na mój ogląd to chciał wjechać przez ten wyjazd na tą równoległą drogę, którą nagrywający ma po prawej. Obstawiałbym, że n------y, a nie próbę wyłudzenia odszkodowania.
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis moja mama miała taki przypadek, gdy o kamerach nikt nawet nie myślał. Normlanie policja namierzyła kolesia po rejestracji, następnie przesłuchanie, konfrontacja i oględziny samochodu. Były ślady, w końcu koleś się przyznał.
  • Odpowiedz
@trajano: J--------e, no debil, ale tablice ładne widoczne mam nadzieję, że dostane ładną karę.
Może jeszcze na polskie drogi się załapiesz i bedzie sławny na cały kraj xD
  • Odpowiedz