Wpis z mikrobloga

Juz prawie tydzien po czarnym piatku a jak nadal czekam na moj #ps4 od Game.co.uk (aka Game.net) bo ich wspanialy system wyslal paczke z niepelnym adresem. Paczka wyslana DPD wiec sciagnalem apke na tel zeby monitorowac status przesylki. Oczywiscie kurier nie dotarl w poniedzialek bo adres byl bez ulicy i paczka powedrowala do magazynu. Support w Game tylko umie napisac, ze przekazali poprawiony adres, tylko ze ja widze w apce DPD, ze paczka poszla spowrotem do Game. Kurrr co za kretyni pracuja w tym Game. Nie potrafia zrobic jednego telefonu do DPD z korekta adresu. Nie polecam kupowac w Game.net #uk #zalesie #patologiazgame
  • 14
@tenji: ja wczoraj dostalem swoj zestaw, zamowiony w sajber mondej. wyrobili sie w trzy dni tak jak obiecali wiec w sumie polecam game.co.uk xD ale lacze sie z Toba w bolu, obys jak najszybciej polozyl lapy na forfiterku. Ktorego bundla powinales?
@tenji: kiedys tak przez durna babe moja paczka wrocila do amazona bo yodel czy inne gowno nie mialo swojego lokalu wiec nawet nie bylo gdzie udac sie z pielgrzymka. a amazon jak to amazon oddal pieniadze, nastepny jednooki potwor argos tez gowno widzi xD
@tenji: to napisz, że Cię to nie obchodzi bo Ty że swojej strony dopełniłeś obowiązków kupującego czyli zapłaciłeś za towar i podałeś poprawne dane. Teraz to ich problem, więc jak nie będą chcieli Ci wysłać, to bym poprosił o numer do przełożonego i zagroził skargą do urzędu ochrony konsumenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)