Wpis z mikrobloga

@Lisowa: Mam takie tylko obcas też czarny. Niewygodne jak cholera a też na co dzień noszę botki na obcasie to w tych ciężko się chodzi, mimo że tyle słyszałam jakie to one wygodne są wbrew pozorom.
  • Odpowiedz
@goldziak: @Lisowa: jak kupisz w H&M czy gdzieś indziej podróbki to może i nie za wygodne. Ja mam takie tylko oryginalne i są bardzo wygodne. Trzeba się tylko trochę przyzwyczaić bo platforma z przodu wysoka i trochę inaczej się chodzi ale jak dla mnie najwygodniejsze. Cały dzień można chodzić i jak dla mnie są bardzo ładne. Polecam ʕʔ ()
  • Odpowiedz
@Lisowa: Niestety u mnie się nie sprawdziło a dokładnie takie same argumenty słyszałam, że stabilny obcas i wysoka platforma więc stopa jest całkiem spoko w nich ułożona, ale jak Ci się podobają to kupuj. Mnie satysfakcjonuje nawet to, że stoją i mogę na nie popatrzeć. xD Może Tobie będzie wygodniej albo trafiłam na felerny egzemplarz.( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lisowa: @goldziak: szerokość obcasu nie ma nic wspólnego z tym jakie są w chodzeniu, jak but jest źle zrobiony to i na koturnach sobie zęby wybijesz.
Mam turbo szpilki (takie, że kartki na ulicach są moim wrogiem nr 1) chyba z 12 cm i jestem w stanie w nich prześmigać 16 h, a mam kozaki na grubym obcasie może 8 cm z jakiejś zary czy innego sklepu, który nie specjalizuje
  • Odpowiedz