Wpis z mikrobloga

myślę, że można się rozejść:

https://www.reddit.com/r/MoneroMining/comments/5nlzt9/question_how_do_i_mine_with_google_cloud_platform/?st=jakeh646&sh=414d97ec

It's really easy to set up a machine in Google Cloud, but it's not profitable at all, and you would mine with significant loses. And even if you use your free trial to get some Monero, Google would shut down your mining operation, since they don't allow cryptocurrency mining in the free trial. I'm talking from experience. As far as I know, there are no profitable
@qmicha szybko się orientują, miałem to obcykane, w sumie wykopałem na darmowych vps 0,5 monero, miałem łącznie odpalonych 11 koparek,, ale to była ciągła zabawa w kotka i myszkę, jak mi maszynę wyłączali to szukałem nowego vpsa.Sprawdź sobie jeszcze Aruba cloud, jak jeszcze jakiś darmowy vps mi się przypomni to napiszę. Aha no i na Amazon masz jeden vps za darmo dożywotnio, ale jak wykryją kopanie to ograniczają moc procesora do 10%
@Kliko Jest jeden sposób na dożywotni darmowy vps. Jest takie forum gigarocket.net i jak założysz tam konto i zdobędziesz odpowiednią liczbę punktów (pisząc posty itd.) to możesz sobie odpalić darmowego vps u nich, warunek jest taki, że cały czas musisz być aktywny na forum, żeby utrzymać ten server