Wpis z mikrobloga

@krave nie zrozum mnie źle - oczywiście nie bronię kupować niczego tańszego, bardziej chodziło mi o to, żeby pokazać jakie są realne koszty wejścia w te zabawę. Gdybym napisał coś takiego na jakimś audiofilskim forum to by mnie za herezje powiesili, jak to tak wzmacniacz za 300 PLN, ale moim zdaniem da się.
Po prostu poniżej tego progu moim zdaniem jest więcej minusów niż plusów takiej zabawy (słaby dźwięk, niszczenie płyt itd.)
@krave auto za 10 k kupisz i będzie wypełniało swoją rolę - będzie jeździć. Gramofon za 160 nie spełnia żadnej roli oprócz dobrych zdjęć na fejsika :)
@neonn: wiesz, nie jestem audiofilem i nie mam do nagłośnienia 100mkw salonu, za to mam trochę starych płyt a Unitra dokonała żywota, chciałam cokolwiek. Ceny tych Hykkerów na OLX i Allegro są takie, że jak go wystawię to i tak nie stracę i jak będę miała ochotę, to kupię coś lepszego.
@neonn: bez przesady, raczej poszukam czegoś na zasadzie dobrego stosunku jakości do ceny no i jakoś chciałabym coś z elektroniki z lat 80-tych, bo jakoś mam do tego zaufanie i trochę słabość
@Kapitan_wodka: daj coś proszę jako przykład (najlepiej link do jakiegoś forum z ofertami lub coś w tym stylu). Kiedyś ogarniałem temat gramofonów i wtedy Unitra Adam (ten sobie upatrzyłem wtedy) chodził po 400 zł, teraz po 1000 zł z tego co widzę na allegro/olx.

Budżet mam tak 500-600 zł, ale razem z jakimś wzmacniaczem i głośnikami :)
@Kapitan_wodka: dzięki, na pierwszy rzut oka wygląda wporzo. Pamiętam, że wtedy wiedzę czerpałem z jakiegoś audiofilskiego forum, ale tam byli bardziej ludzie od tytanowych protez uszu, bo "na dołączanych do zestawu to #!$%@? słychać" :)