Wpis z mikrobloga

@Schnappi: @Tasanga:
@Riot Tantram (NA):

No. You didn't say ggez in the game you were penalized for at all.

You called people idiots, autistic, and feeders along with telling people to kill themselves and to fuck themselves.

Additionally you've already been warned numerous times.

You have an intentional feeder ban and a chat restriction before this.
@Zakakaikane: ta 7 lat bez bana na jednym koncie. I najlepiej powinni ogólnie zablokować w tej grze czat bo jak jakieś #!$%@? płaczącej napisze normalnie bez flame że jak ma 15 zabójstwo i gra Tristana to powinna być w tf a nie farmic sobie creepy i jungle. Oczywiście napisała że jestem toxic i report. No i lose. Po takich przebojach na normalach nie dziwie się że ludzie maja po 100 gier
@Zakakaikane wypok mi zacinal stronę, już ogarnąłem. Generalnie #!$%@? gościa jak był toxic, stwierdzam tylko fakt że faktyczna toksycznosc nie ma znaczenia, liczy się tylko ile reportow dostaniesz po gierce. Mówię to z doświadczenia.
@Tasanga: a to już jest zupełnie inny temat, gdy próbujesz grzecznie zwrócić uwagę komuś rzucając konstruktywną krytyką to zostajesz opluty, a target się obrusza. Największy problem jest w mentalności pokroju "ja nie robię błędów, wszyscy inni są #!$%@? w teamie, tylko nie ja". W skrócie liga ma strasznie samolubnych i zadufanych w sobie graczy. Każdy szuka błedów u innych, usprawiedliwiając swój #!$%@? gameplay.
@Zakakaikane: ostatnio typ zaczął mnie pouczać i wzywać że ramkę diamentu znalazłem w chipsach. #!$%@? się znał i okazało się że silver 3 400 gier w sezonie. Jak go wyśmiałem to standardowa gadka ze dywizja nie ma znaczenia XD