Wpis z mikrobloga

@meohaw: praktyczne. To mój umowny zakres (8000-10000 netto w zależności od konstrukcji umowy), nie jakaś obowiązująca zasada. Matematycznie raczej ciężko byłoby uwzględnić wszelkiego rodzaju ryzyka, jakimi obarczona jest ta forma zatrudnienia.
@zulimazuli: @fegwegw: Ja to bym po prostu powiedział, że opłacalność b2b ma ogromny związek z konstrukcją umowy, nie wymyślając, bardzo sztucznych i arbitralnych widełek. Nie uważam, żeby było uzasadnione generalizowanie i kategoryczne mówienie 7350 - nie opłaca się b2b, Ale spoko, każdy sobie sam musi przeanalizować.
7k brutto


@sokahr: dlugosc #!$%@? tez podajesz razem z kregoslupem?
5k na reke to sie nie placi juniorom tylko midom ktorych nazywa sie w firmie juniorem zeby ruchac ich na kase. Jak juz sie wypowiadasz to chociaz mow prawde i nie zarzucaj mi mowienia bzdur kiedy sam #!$%@?.
@Elleshar: Trzy miesiące stażu w innej firmie (raczej mała, ale praktyki akurat stosowali lepsze niż tam gdzie faktycznie zaczynałem pracować). O obycie trudno mi powiedzieć, na pewno wśród znajomych byłem bardziej ogarniętą osobą jeśli chodzi o generalne programowanie i obycie się z różnymi narzędziami.