Wpis z mikrobloga

@marbra: nie wiem czy trollujesz (pewnie tak bo żaden student polibudy nie napisze "Tylko Politechnika - to są studia." XDD) ale w Polsce formalności związane z pisaniem pracy są gówniane na wszystkich uczelniach. poza tym to był żart związany pośrednio z tym że u mnie NA POLITECHNICE ( ͡° ͜ʖ ͡°) zmienili ostatnio wytyczne dot. czcionki i interlinii przez co stron przybywa dużo wolniej w porównaniu do
  • Odpowiedz
@kubelek_klasik: tak. to byl troling.
w odniesieniu do pisania pracy magisterskiej to ... szkoda slow.

a co do studiow na Polibudzie - nie wiem co masz na mysli?

bo to sa "gowniane" studia - do 7 semestru tylko harowka. zero czasu.

masakra.
jak ktos chce poznac zycie studenckie to polibuda NIE jest dobrym miejscem.
ale pizniej z praca - zaden problem.
  • Odpowiedz
@marbra: @kubelek_klasik: na Politechnice są najbardziej prestiżowe studia w całym kraju, zarówno życie studenckie jak i naukowe kwitnie na każdej z Politechnik... nawet nie mają do tego startu żadne humanistyczne gównokierunki nie wiem o czym ty mówisz...
studia poza Politechniką to nie są studia tylko jakaś zabawa
zresztą widać tutaj po mirko, tylko z ludźmi studiującymi poważne ścisłe kierunki na Polibudzie da się normalnie porozmawiać, a reszta gównokierunków nie ma
  • Odpowiedz
@Quantistico: dużo wkuwają na pamięć zamiast uczyć się myślenia (tego można się nauczyć tylko na kierunkach ścisłych - Politechnika a nie gównokierunkach)
  • Odpowiedz
kiedy piszesz pracę magisterską


@kubelek_klasik: Nie wiem jak po polsku, ale po angielsku raczej pisze się e.g. zamiast for example i rozwinięta wersja jest niemile widziana z tego co mi wiadomo.

zmienili ostatnio wytyczne dot. czcionki i interlinii przez co stron przybywa dużo wolniej w porównaniu do czasów kiedy pisałem inżynierkę.


@kubelek_klasik: LOL, a co, magisterka musi mieć dużo stron? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba dobrze,
  • Odpowiedz