Wpis z mikrobloga

@kopek Pusc im pinga to moze oddzwonia i to wtedy oni dzwonia do nieznanych. Jak oddzowonia to ok a jak nie to tez maja taka fobie jak ty wtedy wyslij im maila ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kopek: a wiesz, że ja mam tak samo? Nie lubię zamawiać pizzy, z klientami w pracy jakoś sobie radziłem (6 lat), a wczoraj jak miałem zadzwonić do 3 obcych ludzi, to myślałem że mi serducho wyskoczy. Cały plan miałem ustalony, wiedziałem co mówić, ale nic to nie dało. na szczęście 10 sekund rozmowy i wszystko wraca do normy. kolejny telefon, stres, 10 sekund, normalność.

NIECH ŻYJE NORMALNOŚĆ!!!
via Android
  • 1
@Primusek nie mogę dzieci na utrzymaniu
@Mordok uf udało się xdd nie było tak źle
@drajwerka poszło gładko dzięki
@zolwixx mam podobnie. Wszystko planuje przed telefonem. A zrobiłem tak że zadzwoniłem z zaskoczenia bez przygotowania. Trochę dukalem ale nie było tak źle. Wszystko załatwiłem. Ja nie mam problemu z zamawianiem pizzy i dzwonieniem np do mechanika lub fryzjera czyli do znanych mi ludzi. Ale mam problem z dzwonieniem w pracy do nieznajomych.
@kopek: zgadza się. tylko tutaj dzwoniłem o ogłoszenia i jakoś czułem wewnętrznie, że zawracam ludziom dupę i nie bardzo wiem o co pytam.
Z zaskoczenia najlepiej, zanim się organizm przygotuje do szoku :D