Wpis z mikrobloga

Prezydent UE skomentował akcje z wieszaniem posłów PO...

Jest mi zwyczajnie wstyd, PiS robi nam koszmarny obciach, po prostu żenada i dramat. Jeszcze nikt chyba nie robił nam takiego obciachu jak oni. To jak PIS zepsuje nam wizerunek to zostanie z nami na lata. Będziemy uważani za kraj faszystów przez tą nieodpowiedzialną bande z PiS podlizującą się naziolom.

Ktoś powie - to nie PIS chce wieszać PO to narodowcy. Guzik prawda - to PiS głosi podłe kłamstwa przedstawiając opozycje jako zdrajców, Targowice itp. To PIS głosi hasła skrajnych chorych nacjonalistów - tego typu propaganda idzie w TVP. Opozycja zwyczajnie broni polskiego interesu w Europoe. Popierają rezolucje ws demokracji w UE opozycja broni interesów polskich obywateli. Bo to obywatele są zagrożeni przez PIS. Nieważne, że część z nich popiera PiS. Dzisiaj popiera i ma możliwość zmiany zdania. Za kilka lat jak tak dalej pójdzie ludzie nie będą mieli możliwości zmiany zdania bo nie będzie wolnych sądów, wolnych mediów - wszystko będzie pod kontrolą PIS.

#neuropa #polityka #bekazpisu
P.....j - Prezydent UE skomentował akcje z wieszaniem posłów PO...

Jest mi zwyczaj...

źródło: comment_Ylw8NSo7vzNIEYHaK3gNhYk7Bd8cDtsB.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@ediz4: na czym polegają moje kompleksy? Że mi wstyd za kraj? No wstyd mi, wstyd mi, że jesteśmy uważani za faszystów. Może ty to masz w pupie bo uważasz, że faszyzm jest dobry i że to jest pozytywna promocja naszego kraju.
  • Odpowiedz
@ediz4: na czym polegają moje kompleksy? Że mi wstyd za kraj? No wstyd mi, wstyd mi, że jesteśmy uważani za faszystów. Może ty to masz w pupie bo uważasz, że faszyzm jest dobry i że to jest pozytywna promocja naszego kraju.
  • Odpowiedz
@PafnucyMaj: Na tym że przejmujesz się opinią o Polsce każdego typa którego znajdziesz w internecie. Nie nie uważam że faszyzm jest dobry. Uważam że nie ma w Polsce większego problemu z faszyzmem niż w innych krajach.
  • Odpowiedz