Wpis z mikrobloga

Właśnie pokaała się mała pula kuponów rabatowych na kilka produktów. Jeżeli szukacie czegoś konkretnego napiszcie w komentarzu. Wyślę na PW jeżeli znajdę :)

Robot Building Block Educational Decoration Toy for Spatial Thinking Cena: $0.99 Kod: CyberMAFF07
Original XiaoMi USB Type-C Male to Micro USB Female Connector Cena: $0.69 Kod: CyberMAFF08
Original Xiaomi Huami AMAZFIT Sports Bluetooth Smart Watch - ENGLISH VERSION Cena: $89.99 Kod: CyberMAFF11
Xiaomi Redmi 4X 4G Smartphone - INTERNATIONAL VERSION 3GB RAM 32GB ROM BLACK Cena: $115.99 Kod: CyberMAFF12
Xiaomi Redmi Note 4 5.5 inch 4G Phablet - GOLDEN Cena: $149.99 Kod: CyberMAFF13
Outdoor 3 Modes 500Lm Multi-function LED Hook Lamp - YELLOW Cena: $1.99 Kod: LEDLamp
Minismile 2PCS ABS USB 3.1 Type-C To Micro USB Data Charging Adapters Converters Cena: $0.99 Kod: USBCGN2
HUAWEI P10 Plus 4G Phablet International Version - GOLDEN Cena: $509.99 Kod: HWP10P
Qualcomm QC 3.0 Stand-up Mobile Phone Charging Stability Fast Charger - BLACK Cena: $2.99 Kod: CHASDJS
Xiaomi Mi 5C 4G Smartphone - GOLDEN Cena: $189.99 Kod: XMI5CG
XIAOMI Mi A1 4G Phablet - BLACK Cena: $199.99 Kod: A132GB
Xiaomi Handheld Electric Mop - WHITE Cena: $99.99 Kod: CyberMAFF04

--------------
Zajrzyj też na -----> moje wcześniejsze posty.
Sporo ciekawych rzeczy w niskich cenach!

Obserwuj tag -----> #gbtop <----- a najlepsze kody zawsze wyświetlą ci się w aktualnościach
Możesz go też czarnolistować, ale nie polecam takiego stylu życia.

Chcesz być wołany do najlepszych promocji?
Zapisz się na listę na moją mirkolistę #gbtop

Szukasz kodu rabatowego na jakiś produkt?
Zajrzyj na stronę z kodami. Być może znajdziesz coś dla siebie. Zobacz tutaj:
Specjalna strona i kody rabatowe na Gearbest.com

Kody rabatowe na całe kategorie produktów
Jeżeli nie możesz znaleźć kodu na swój produkt zajrzyj koniecznie -----> do tego wpisu
Znajdziesz tam kody rabatowe na całe kategorie produktów.


#gbtop #gearbest #promocje #promocja #okazje #cebula #chinskiecuda #kupony #kuponyrabatowe #kodyrabatowe #cybermonday #xiaomi #telefony #mia1 #mi5x #redmi4x #redminote4
eternaljassie - Właśnie pokaała się mała pula kuponów rabatowych na kilka produktów. ...

źródło: comment_hDiK00GLM6ZP1HEU2LxE1nBbHYnSpQR6.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz