Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem co sie dzieje, od jakichś 3 lat jestem okropnie leniwy, a od roku jest to już na tak ekstremalnym poziomie że niszczy mi to życie. Nie mam żadnych hobby ani zainteresowań, nie spotykam sie z ludźmi, zawaliłem już przez to jedne studia. Czasami moim jedynym posiłkiem w ciągu dnia są np dwie bułki czy parówki bo akurat znalazłem w lodówce a nie mam siły ani chęci żeby iść do sklepu mimo że biedronka jest dosłownie 10 minut od mojego domu xD. Mógłbym już reszte życia spędzić z laptopem w łóżku i nic nie robić. Czuje sie jak 80 latek a jeszcze 5 lat temu byłem normalnym energicznym nastolatkiem. To coś z psychiką? Czy może jakaś choroba? Coś kiedyś słyszałem że to może mieć związek z tarczycą. Ma ktoś podobnie?
#przegryw #prokrastynacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Zalecamy, żebyś wybrał się do specjalisty endokrynologa. Badania hormonalne i tarczycowe pomogą określić czy problem nie jest związany np. z niedoczynnością bądź nadczynnością tarczycy lub innymi chorobami autoimmunologicznymi. Z tego co piszesz można wywnioskować, że problem jest poważny, dlatego powinieneś udać się do lekarza jak najszybciej.

Życzymy mnóstwa zdrowia i pozdrawiamy! :)