Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak ostatnio mnie naszło na rozkimne, cała ta nagonka z "molestowaniem" kobiet na pewno ma ogromny wpływ na mężczyzn i ich podejście do kobiet, w pewnym stopniu będzie to działać podświadomie na tych młodych niedoświadczonych, pogłębi to ich strach przed kontaktem. Czy kobiety są #!$%@? normalne? każdy ma swoją strefę kontaktu fizycznego i jest normalne, że facet musi dokonywać kontaktu fizycznego jakieś dotyki smyranie po ręce ramieniu itp. bo tak jest zaprogramowany, a jeżeli przekracza granicę to normalne jest powiedzenie żeby się #!$%@?ł bo przegina, a nie jakieś gierki, płakanie i oskarżanie o molestowanie, klepniesz faceta po dupie ok albo powie żebyś #!$%@?ła albo złapie haczyk, tak się zachowują normalni cywilizowani ludzie. Potem płacz dziewczyn, że faceci nie są zainteresowani. I teraz wniosek dla tych nieśmiałych i samotnych "przegrywów", jeżeli chcesz coś osiągnąć w kierunku zdobycia kontaktu z płcią przeciwną to musisz mieć biegun przeciwny i podejmować ryzyko, jak będziesz miał biegun taki sam jak osoba do której podbijasz i będziesz bał się ryzyka to nic nie osiągniesz.

#przegryw #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 19
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bo całe to molestowanie działa na zasadzie: jesteś brzydki = gwałt, jesteś przystojny lub dajesz jej jakieś korzyści w sferze biznesu = to nie gwałt (chyba że po 20 latach kiedy jesteś już jej nieprzydatny to sobie o tym przypomni xD)
  • Odpowiedz
@Sarfar: tak wlasnie musi sie stac. Trzeba zniszczyc calkowicie role spoleczna. Celem dzisiejszejszego spoleczenstwa powinno byc to, zeby za 100 lat nikt nie wiedzial co to podryw itp gowna.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania coś innego powiedzenie #!$%@? do #!$%@?, niż do przełożonego, szefa kogoś ważnego w pracy. Moim zdaniem to uczy jak zachowywać się profesjonalnie i nie szukać przygód w pracy, czy u swoich podwładnych. Jeśli obie strony są zainteresowane to i tak to wyjdzie prędzej czy później. W mojej pracy też było trochę romansów i tylko syf z tego wychodzi.
  • Odpowiedz
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania Tak, bo praca to odpowiednie miejsca, żeby cię szef klepał po tyłku, a ty mu odpowiadała '#!$%@?'. Nóż się w kieszeni otwiera na ignorancję w tym grajdołku.
I ojojoj biedny szef, taki niedoceniany i się potem będzie bał zagadać do dziewczyny. To niech się najpierw nauczy zachowywać w pracy.
  • Odpowiedz
OP: @RustyJames: @alfka:

No dobra użyłem skrótu myślowego, mogłyście nie załapać jak jesteście nie obyte z językiem potocznym, chodziło o zakomunikowanie drugiej osobie, że to co robi narusza przestrzeń osobistą i nie życzą sobie takiego zachowania, a co do klepania w tyłek przez szefa to dlaczego uważacie to za nie normalne, jeżeli facet ma takie intencje a nie inne, a drugiej osobie się to spodoba to nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania no nie wiem xd jeżeli nadal mówimy o sytuacji profesjonalnej to nawet jakby jej się spodobało klepanie w tyłek to w pracy nikt nie powinien tego robić xd klepanie w tyłek możesz swoją dziewczynę albo laskę z którą się umawiasz, a nie koleżankę z pracy xd nawet jakbyś ja łapał za biodra by ją przesunąć na bok, a ona by ci powiedziała weź mnie nie dotykaj bo to narusza moją
  • Odpowiedz