Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #tfwnogf #przegryw ##!$%@?

tl;dr Napisałem do dawnej miłości a ona mnie zablokowała

Mirki co to się stało to ja nawet nie... Będąc w podstawówce byłem tym nieśmiałym chłopaczkiem co zawsze w kącie siedzi, z nikim prawie nie rozmawia itp. Do równoległej klasy chodziła dziewczyna, nie była #!$%@?ą jak ja, ot taka mityczna wykopowa "szara myszka". Wysłała mi walentynkę, pisaliśmy na gg, nawet udało się zatańczyć na balu szóstoklasistów(pod koniec sp #!$%@? zaczęło mi trochę przechodzić).

W każdym razie lata mijały, nie mieliśmy przez ten czas kontaktu nie licząc bycia znajomymi na fb czy instagramie, dzisiaj obydwoje mamy po 20 kilka lat, studia, jakieś pracę. Ona po za studiami pracuję na barze w klubie, często dodaje zdjęcia jakiś drinków które robi i poleca.Ja w jakimś sensie wyszedłem z przegrywu, wziąłem sobie do serca rady "wyjdź do ludzi,pobiegaj", chodzę na siłownię, czasem do pubu czy klubu ze znajomymi też ale cały czas tfwnogf.

I tutaj zrodził mi się plan jak skończyć z byciem singlem i wejść w wygryw - ona również nikogo nie ma i pomyślałem ,że nie zaszkodzi przynajmniej spróbować czegoś w tym kierunku zrobić. Wpadłem na pomysł, by kupić jeden z tych drinków które ona tak poleca a potem do niej napisać ,że w sumie taki dobry to on nie jest i mogłaby mi w ramach rekompensaty jakiegoś dobrego drinka postawić. Poszedłem, wziąłem drinka, napisałem do niej. 0 reakcji z jej strony, dzisiaj rano zdałem sobie sprawę ,że zablokowała mnie na instagramie i fb... Chyba jednak jeszcze posiedzę w nogf.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 9