Wpis z mikrobloga

Mirki, łapcie jeszcze posortowaną listę wszystkich gier przecenionych na #gog w ramach #gogsale Black Friday. Ceny rosnąco, reszta w komentarzach.

1.39zł [-86.0%] - Commandos Ammo Pack
2.19zł [-90.0%] - Beyond Divinity
2.19zł [-89.0%] - Lucius
2.19zł [-90.0%] - Divine Divinity
2.19zł [-89.0%] - Dracula Trilogy
2.19zł [-90.0%] - Dream Pinball 3D
2.19zł [-89.0%] - Robin Hood: The Legend of Sherwood
2.49zł [-75.0%] - Tropico Reloaded
2.49zł [-90.0%] - Still Life
2.49zł [-75.0%] - Robo Rumble

#promocje #grypc #pcmasterrace #staregry #retrogaming
kurp - Mirki, łapcie jeszcze posortowaną listę wszystkich gier przecenionych na #gog ...

źródło: comment_e1PdcFofGmkk5L9p8ybIcp1dW4uThDrv.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bethesda_sucks: Zawodowo jestem zmuszony do odświeżenia sobie paru umiejętności i rozwinięcia kilku innych, więc łączę przyjemne z pożytecznym. Sponsorem listy są: Python, BeautifulSoap i SQLite ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślałem o odcięciu przecen poniżej 75%, ale wtedy nie byłoby tu np. Tormenta (-50%) czy Tyranny (-60%). Poza tym, nie oszukujmy się, wydawcy manipulują tymi procentami, windując nominalną cenę i przez to nie zawsze jest to porównywalne...
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Osobiście bardzo lubię takie listy - prawie zawsze znajduję coś ciekawego, co z jakiegoś powodu podczas przeglądania na stronie GOG nie wpadło mi w oko.
  • Odpowiedz
@FeniEnt: Nauczyć się czegoś nowego, dobrze się bawić i jeszcze zrobić dla kogoś coś dobrego - taka niedziela, to ja rozumiem! ( ͡ ͜ʖ ͡) Udanego buszowania po sklepie!
  • Odpowiedz