Wpis z mikrobloga

Powiedzcie to pracownikom, którzy muszą #!$%@?ć w niedzielę bo wy sobie nie możecie zakupów zrobić w sobotę. Jasne niech zmienią pracę. Prosto powiedzieć studenciakowi albo licealiście ale co ma zrobić taka kasjerka wykształcona w starym systemie? Nie ma dla nich innej pracy. A kierownictwo nie pójdzie jej na rękę i nie da więcej niż jednej niedzieli wolnej. #!$%@?ło to Ciebie, że nie szanujesz zdania innych.
  • Odpowiedz
@Lissa: Chodzi o pracowników tych sklepów, bystrzaku.
@szynerski: Szkoda strzempić ryja. Nie zrozumieją tego i im nie przegadasz. Mam w rodzinie osoby, które są wniebowzięte ponieważ będą mogły odpocząć w niedzielę a teraz mają obowiązek chodzenia do roboty.
Większość tutaj myśli o sobie ponieważ nie pracują w niedziele a i sobie zakupy chcą zrobić, nie przejmują się tym, że ktoś za tą kasą siedzi.
  • Odpowiedz
  • 4
@jamaicaknight ja już nie będę mówił o sobie gdzie często dyżury się tak układają że niedziela to jest ten dzień kiedy mogę na spokojnie uzupełnić zapasy domowe. Czort ze mną ja dam radę, ale tak jak mówisz jest ogromna rzesza ludzi gdzie dochód w niedzielę to jest być albo nie być, nie ukrywajmy Polacy pokochali chodzić po sklepach w niedzielę i ten dzień przysparza ogromny dochód. Ta ustawa zresztą jak i
  • Odpowiedz
@szynerski: @ImNewHere: Powiedzcie to pracownikom, którzy przez ten zakaz mogą stracić pracę, albo mieć zmniejszoną pensję. Skoro sklep będzie czynny o jeden dzień mniej w tygodniu, to może oznaczać, że pracodawcy może się nie opłacać zatrudniać aż tyle osób i ktoś się pożegna z posadą. Szczególnie studenci, którzy dorywczo dorabiają albo w same weekendy albo parę razy w tygodniu, w nieokreślonych dniach. Zresztą chyba nie ma już sklepów,
  • Odpowiedz
@szynerski: @ImNewHere: xD ale wiecie że ileś % pracowników siedzących za kasą straci pracę? i czemu tylko siedzący na kasie mają nie pracować w niedziele, co z lekarzami, strażakami, pracownikami stacji benzynowych, kierowcami i innymi? zakażmy ludziom wychodzić z domów w niedziele to będzie najlepiej xD
  • Odpowiedz
@muak47: najgorsza mentalność #!$%@? ever, zamiast zając się #!$%@? sobą, to wszystkich #!$%@?ć, bo ma być tak jak dziot chce, jak dziot nie chce to w niedziele zakupów nie musi robić, a nawet z domu wychodzić, jak tak go #!$%@? gorszy widok otwartego warzywniaka w dzień święty
  • Odpowiedz