Wpis z mikrobloga

@blisher: No chyba tylko w twojej przewrażliwionej główce ;) Zachowujesz się jak Ci pseudo celebryci, którzy boją się że ich będzie krzyżować zła władza, jak na razie to nawet na nich nie pierdnęli
  • Odpowiedz
@ToloManolo: Jak można w takiej sytuacji ciągle gadać o KOD'zie. Jakie oni mają znaczenie?
Przecież to nie ma żadnej realnej władzy i zarazem żadnego wpływu na prawo w dzisiejszej Polsce.
Odbierają nam prawo do pracy w jeden dzień tygodnia a ludzie zamiast się o to oburzać mówią,
a patrzcie co tam KOD kiedyś powiedział....
  • Odpowiedz
celebrytów uczestniczących w marszach KOD


@ToloManolo: Co ma KOD do ustawy o handlu w niedzielę? Wam się już całkiem #!$%@? w głowach od tej oblężonej twierdzy.
  • Odpowiedz
@blisher: @muak47

Bawi opinia ludzi tak bardzo przekonanych o swojej zajebistości, że nie mieści im się w głowie, że można mieć inną opinię. Rozwiązanie normalnie funkcjonujące w innych europejskich państwach. Ale nie, Polska to jakaś Azja, u nas w ogóle nawet rozmawiać na ten temat się nie powinno.
  • Odpowiedz
@muak47: Rozmawiałem z wieloma osobami na ten temat, które są niezwykle twardymi zwolennikami PiS-u i wszyscy chórem mają jeden "argument" - I TAK NIE ROBIĘ ZAKUPÓW W NIEDZIELĘ. Witki mi opadają...Trudno mi jest zrozumieć, jak można widzieć tylko "ja" i jak można opierać ważnośc tezy tylko na tym, że ja tak robię. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby nie przewidzieć skutków i już nie mówię tylko o tej
  • Odpowiedz
  • 0
'Niedziela dla rodziny a nie dla zakupów' - argument totalnie z dupy. Ze niby jak zamkna sklepy, to rodzina będzie mogła spędzić ze soba więcej czasu, a jak nie zamkna, to nie? Żenada.
  • Odpowiedz