Wpis z mikrobloga

Człowiek idzie do Media Expertu czy innego Rtv Euro Agd, chce kupić joystick do symulatora lotów, a sprzedawca zaczyna prezentować pady. Na mój sprzeciw, że 'no nie, to dwie różne rzeczy' i tłumaczenie wyglądu itd., stwierdził, że takiego czegoś jak joysticki się już nie produkuje i teraz to właśnie nazywa się pad, i działa tylko z konsolą.
I daaaaalej tłumaczy jak blondynce z litościwym uśmieszkiem na ustach.
Ja wiem, że jestem #rozowypasek, ale nosz ku@#a chyba wiem czego szukam.
Znawcy od siedmiu boleści, specjaliści na swoim dziale ( ͡° ʖ̯ ͡°)


##!$%@? #elektronika #konsole #pcmasterrace #pc #xboxone #ps4 i w sumie trochę #heheszki
  • 41
  • Odpowiedz
@mihix: i będziesz się teraz wykłócał o definicję PC nie wiem po co?

no ja wiem, sam gram na komputerze stacjonarnym, takim podpiętym do monitora, głównie na padzie ale na telefonie to dla mnie abstrakcja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieszysz się? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rudy2007: Kiedyś ludzie gapili się w handheldy, które też nie miały jakiegoś dużego ekranu. Są nawet uchwyty do pada na telefon.
IMO poza emulacją starych tytułów to też trochę abstrakcja, ale co kto lubi.
  • Odpowiedz
@Acinoyx: najbardziej mnie jednak dziwią ci ludzie, którzy wiedza po co przyszli, a mimo to wdają sie w głupią rozmowę z pracownikiem i przekonują go/ja do swoich racji. Rozumiem spytać gdzie cos leży, ale po tym dziękuję i idę. A pisać o tym to juz w ogole atencji chyba brak...
  • Odpowiedz
@Thilers: tak, uwaga! w Auchanie, gdzie do wyboru było nawet kilka modeli. Miał doskonałe opinie w internetach, wygląda świetnie i równie dobrze się sprawdza - Ravcore Javelin.

@szyfraplus ja starałam się wytłumaczyć temu człowiekowi o co mi chodzi, bo możliwe, że jednak nie skojarzył i mieli to na sklepie. Wbrew pozorom była to krótka rozmowa, a co do pisania o tym, no to chyba po to jest mikro, aby
  • Odpowiedz
@Acinoyx: Oj niedoświadczony sprzedawca, mogłaś pokazać mu tak wiesz, rękami, jak tego joysticka używasz, jak trzeba trzymać, jakie to ruchy się nim wykonuje itd. Od razu by chłopak zrozumiał.

  • Odpowiedz
@Acinoyx: od dobrych kilku lat joysticki lotnicze są tak zajebiscie niepopularne ze normalna sprawa ze nie musiał wiedzieć o co ci chodzi.
  • Odpowiedz
opis odnośnika@Acinoyx: Raz chciałem kupić kartkę dźwiękową, dostałem informacje, że na sklepie takiej nie ma, a była, bo po jakimś czasie znalazłem. Do tego miła Pani powiedziała, że jak nie ma karty dżwiękowej, to ona może zaproponować kartę sieciową, no bo przecież, to karta i to karta.
  • Odpowiedz