Wpis z mikrobloga

Człowiek idzie do Media Expertu czy innego Rtv Euro Agd, chce kupić joystick do symulatora lotów, a sprzedawca zaczyna prezentować pady. Na mój sprzeciw, że 'no nie, to dwie różne rzeczy' i tłumaczenie wyglądu itd., stwierdził, że takiego czegoś jak joysticki się już nie produkuje i teraz to właśnie nazywa się pad, i działa tylko z konsolą.
I daaaaalej tłumaczy jak blondynce z litościwym uśmieszkiem na ustach.
Ja wiem, że jestem #rozowypasek, ale nosz ku@#a chyba wiem czego szukam.
Znawcy od siedmiu boleści, specjaliści na swoim dziale ( ͡° ʖ̯ ͡°)


##!$%@? #elektronika #konsole #pcmasterrace #pc #xboxone #ps4 i w sumie trochę #heheszki
  • 41
  • Odpowiedz
@Acinoyx: Słabe mają szkolenia w tego typu sklepach. Ja usłyszałem, że lepiej nie instalować dysków SSD i HDD, bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. No i to przeciąża płytę główną.
  • Odpowiedz
@BongoBong: ech niestety, ale to fakt. Ja też wybitnym znawcą elementów do gier nie jestem, ale wiedziałam po co przychodzę i robienie z człowieka idioty - będąc lub nie specjalistą - tak czy siak jest słabe.
  • Odpowiedz
stwierdził, że takiego czegoś jak joysticki się już nie produkuje


@Acinoyx: Niby tak, ale nie do końca bo pozostała tylko nisza

Kiedyś to były popularne sprzęty dostępne w każdym sklepie komputerowym, aż... No nie powiem kiedy dokładnie, myślę że okolice 2004 roku był ostatni wpust popularnych joysticków np. Logitech extreme i bodajże dwa/trzy inne modele

Nie wiem czy cokolwiek po tym produkowali bo te nieszczęsne logitechy widziałem jeszcze lata później w
  • Odpowiedz
Na mój sprzeciw, że 'no nie, to dwie różne rzeczy' i tłumaczenie wyglądu itd., stwierdził, że takiego czegoś jak joysticki się już nie produkuje i teraz to właśnie nazywa się pad, i działa tylko z konsolą.


@Acinoyx: Do zwolnienia.
  • Odpowiedz