Wpis z mikrobloga

Age of Decadence, czyli najlepszy erpeg jaki kiedykolwiek stworzono (razem z Falloutem 1 i Arcanum) jest znów do kupienia w wyjątkowo atrakcyjnej cenie (27 zł):
http://store.steampowered.com/app/230070/The_Age_of_Decadence/

Przy okazji zachęcam do nominowania tej gry w kategorii "The choices matter", bo nie ma gry z bardziej bogatymi C&C.

Z innych ciekawych promocji polecam Shadow Tactics za ok. 70 zł.

#gry #crpg #pcmasterrace #strategie #ageofdecadence #bethesdasucks #steam #promocje
Bethesdasucks - Age of Decadence, czyli najlepszy erpeg jaki kiedykolwiek stworzono (...

źródło: comment_3eYjJKtb8lEVKTQCAHRJUkrkDSja7wmq.jpg

Pobierz
  • 18
Dziwne, myślałem że sam twórca mówił, że nie będzie aż tak niskich cen.


@CorTuum: Mówił tak krótko po premierze, gdy wiele osób oczekiwało ceny oscylującej koło 10$, a nie 30$.

@SSDH: Nie i raczej to nie nastąpi. Szybciej się nauczysz angielskiego na wystarczającym poziomie niż ktoś przetłumaczy taką kobyłę. Za to możesz kupić Dungeon Rats, które zostało spolszczone: http://store.steampowered.com/app/531930/Dungeon_Rats/
@Dziolszka: Shadow Tactics czy Age of Decadence? Jeśli tę drugą to w razie problemów służę pomocą, możesz też napisać na forum Steam, tam na pewno ktoś pomoże. Na początek lepiej stworzyć postać wyspecjalizowaną i ukierunkowaną na konkretną profesję, postacią hybrydową, taką dobrą i w walce i w zadaniach wymagających wiedzy i inteligencji ("jack-of-all-trades") też da się grać, ale jest to najtrudniejsze (dlatego złodzieja na początek lepiej nie brać, bo ona jest
m poszła w dyplomatę, o ile cuś takiego da się wykreować (a pewnie da).


@Dziolszka: Da się jak najbardziej. W sumie jako background "dyplomaty" najlepiej wziąć Loremastera, jest najciekawiej moim zdaniem (i lepiej pracować dla gildii kupców niż złodziei, jako złodziej musimy też walczyć raczej). Lore, streetwise i persuasion to podstawa, walk lepiej unikać dlatego pierwsze trzy atrybuty (siła, zręczność, kondycja) mogą być ustawione na 4, najważniejsze są inteligencja i charyzma
@Dziolszka: Background ma największe znaczenie na początku, na dobrą sprawę możemy dojść wszędzie osobą o dowolnym backgroundzie (znaczy, nigdy nie damy rady odwiedzić 100% miejsc i wykonać 100% zadań przy jednym podejściu, ale możliwości rozwinięcia postaci są ogromne). Grając Loremasterem i tak będziemy pracować dla gildii kupców (ewentualnie złodziei, ale jak pisałem tam nie da się być pacyfistą), ale inwestując w Lore otworzą się przed nami lokacje, których kupiec, który inwestował
@kurp: Ja nominowałem w kategorii "better than expected", ale akurat ta gra nie ma najmniejszych szans na jakikolwiek sukces. Podejrzewam, że AoD będzie też przynajmniej o rząd wielkości z tyłu za ostatnią pozycją, która przejdzie eliminacje.