Wpis z mikrobloga

Scenariusz na dziś. Harry Kane w związku ze słabą formą, gra na nowej pozycji. Początkowo każdy myśli, że Pochettino to geniusz, cały stadion bije brawo, ludzie w domach rzucają serpentyny i odpalają race. Przeciwnicy konsternacja. Ci co mieli go kryć nie kryją, że nie wiedzą gdzie się ustawić, a trener gości z nerwów zaczyna gryźć paznokcie u stóp. Harry gra na nowej pozycji lepiej niż DDG, do końca sezonu broni 5 karnych i zalicza 20 czystych kont.

Fani #fpl pytanie za sto punktów: co jeśli gracz z pola musi zmienić bramkarza i np. obroni karnego? Bez sprawdzania na reddicie!

#premierleague #ciekawostkipilkarskie #spurs #tottenham #pilkanozna #mecz
parachutes - Scenariusz na dziś. Harry Kane w związku ze słabą formą, gra na nowej po...
  • 11
Fani #fpl pytanie za sto punktów: co jeśli gracz z pola musi zmienić bramkarza i np. obroni karnego? Bez sprawdzania na reddicie!


@parachutes: hmm, dostaje tyle punktów co bramkarz? Albo ewentualnie troszkę więcej, tak jak chyba bramkarz ma, że jak strzeli bramkę, to dostaje tyle samo punktów co obrońca?
@parachutes: ale tak serio to na razie chyba nie warto stawiać na Harrego kiedy grają w LM, nie żeby Lukaku zrobił coś więcej ale ja postawiłem na kongijczyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@T0my: nie chodzi mi o rodziców, tylko o chłopa, który urodził się w belgii, spędził tam całe życie i kongo pewnie widział w internecie. jak on może być kongijczykiem bo nie rozumiem twojego toku "myślenia".