Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?!!!!! ( ͠° ͟ل͜ ͡°) jak można być takim pieprzonym mułem???

Wczoraj po pracy w ramach odchamiania po budowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) poszedłem do Teatru Muzycznego. Na początku spektaklu informacja że telefony mają być wyłączone, nie wolno nagrywać itp. - norma. Siedzi obok mnie jakaś babeczka +/- 30 lat, tuż obok wejścia na salę. Po jakimś czasie od rozpoczęcia zaczyna się wiercić, kręcić, kątem oka widzę jak ekran powoli kieruje się w górę - #!$%@?, włączona kamera, zaczyna nagrywać. Kobieta z obsługi prawie od razu zareagowała, kazała jej schować telefon, i po sprawie. Myślę - no i #!$%@?, no i cześć.

I byłoby zajebiście gdyby nie to że to tępe babsko jeszcze 3 (trzy) razy nie próbowało nagrywać scen, za każdym razem zgarniając #!$%@? od obsługi. Która swoją drogą mogła ją zwyczajnie wyprosić.

Niesamowite jest to że ta babeczka zapłaciła za to, żeby 1/3 spektaklu spędzić na kombinowaniu pod jakim kątem ustawić telefon żeby nikt nie widział że coś nagrywa. Nie jestem w stanie ogarnąć tego że ktoś idzie w takie miejsce i próbuje nagrywać zamiast siedzieć na dupie i spokojnie oglądać. Minął już dzień a ja nadal mam ochotę ją jebnąć pętem kiełbatrona.

#zalesie #chlewobsranygownem #cebula