Wpis z mikrobloga

@SH0GOKl: Spokojnie. Czy ja wie czy warto się tu mścić. Polityka Wykopu już się na nim zemściła. Główną zalewa polityczny spam, coraz więcej wyzywania w komentarzach, poziom leci na łeb na szyję, jacyś upośledzeni lobbują maciorki kaczorki po-pisiorki i prowadzą tu swoje kampanie.

Fanzonun odszedł i nie wrócił. A jak się śle sugestie co do poprawy poziomu, do bogów czarnych to (przynajmniej ja mam takie wrażenie) mają je delikatnie mówiąc w
@SH0GOKl: Podoba mi się tytuł "Król trolli" :).

Co do stronki domowej tudzież do tego komentarza za który oberwałeś. Miał on formę prostacką ale nie dostrzegam w nim nic nie zgodnego z prawdą.

Gdybyś napisał "Polityka nie interesuje cena chleba czy benzyny jako, że jest niekompetentnym urzędnikiem pobierającym wynagrodzenie z pieniędzy podatników" zabrzmiało by to miałko ale też nie niosło przesłania emocjonalnego podkreślającego wagę twojego wyrażenia się.

Dlatego akurat nie mogę
@FlaszGordon: Myślę że skoro jesteśmy ludźmi a nie maszynami to mamy pełne prawo do wyrażania swoich emocji jakimkolwiek słownictwem, a mb stał się w moich oczach malutki jak mrówka, tyle że mrówki jeszcze szanuję (za pracowitość) a tego pajacyka już nie.