Wpis z mikrobloga

Mirasy znalazłem grupę na fejsie na której za odpowiednią opłatą (0.015 btc/msc) wstawiane są sygnały ze świata kryptowalut long termy i short. Jednak mam dużo wątpliwości, czy nie jest to zwykłe oszustwo, szczególnie że gościu który się tym zajmuje określa się na facebooku jako "Das coin inwesor". Co o tym myślicie? Korzystał już ktoś z tego typu grup?
#kryptowaluty
  • 8
@kamylekk: osobiście uważam, że nikt Ci nie powie jak i kiedy zainwestować. To jest taka rosyjska ruletka. Gość zbiera hajs w btc jeszcze więc będzie praktycznie ciągle na tych ludziach zarabiał nawet jeśli ktoś mu wyślę hajs tylko raz. Wg mnie poczytaj, poucz się trochę o btc i inwestycjach i sam zacznij ogarniać. Kto nie ryzykuje szampana nie pije.
@kamylekk: a to nie jest czasem tak, że są na ogół dwie grupy - płatna i darmowa (tak jest często na tych telegramowych). Ta płatna otrzymuje sygnał 5 min wcześniej, cena zaczyna iść do góry, idzie sygnał na darmową - promil z niej zarabia a reszta traci na rzecz grupy płatnej. Wtedy może się to nawet opłacać ;)