Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki,

Akcja jest taka, że organizuję #rozdajo z okazji #czarnypiatek z dodatkową opcją #sprzedam ale po kolei.

Rozdajo:
Trwa od dodania wpisu do soboty do godziny 20:00 gdzie przez mirkorandom wylosuję jedną osobę która dostanie:

Koszulka MIUI Polska rozmiar XL
kabel Xiaomi Micro USB,
gumową podkładkę do samochodu z logo MI,
słuchawki Xiaomi Piston Fresh


Wysyłka paczkomatem lub Pocztą Polską na mój koszt. Wysyłam 28.11.2017 (bo w poniedziałek jestem zajęty).


A teraz ważniejsza część.

Przedszkole do którego chodzi mój syn zgłosiło się do #szlachetnapaczka gdzie zbierają produkty dla konkretnej rodziny
więcej info na profilu FB przedszkola.

Razem z żoną postanowiliśmy spełnić "marzenia" dzieci z tej rodziny gdzie w skrócie:
Dziewczyna 19 lat marzy o kosmetykach Dove,
Chłopaki 12 i 17 lat chcą kredki, mazaki i kolorowanki oraz piłkę nożną,
Do tego mam w planach kupić trochę chemii, kosmetyków żeby ta paczka trochę tego w sobie miała.

Ponieważ w samym przedszkolu odzew jest dość mały (mogę po 15:00 wrzucić zdjęcie co już zebrali) postanowiłem, że sprzedam kilka rzeczy których ja już nie potrzebuję a całą sumę przeznaczę na jedną rzecz z listy poniżej (lub jeśli się uda to więcej).

Co jest przedmiotem sprzedaży:

1) telefon Lingwin N1 - telefon nowy, nie używany, więcej info tutaj: LINK

2) opaska Xiaomi Mi Band 2 - używana do testów, naklejona folia ochronna, w zestawie opaska (pastylka), opaska czarna z limonkową wstawką od MiJobs, oryginalna czarna od Xiaomi, kabel do ładowania oraz dodatkowa folia ochronna. Specyfiakcja tutaj: LINK

3) opaska Xiaomi Amazfit Arc - używana do testów, kilka drobnych rys widocznych pod światło, poza tym wszystko działa, pasek nie jest wytarty. W zestawie opaska, magnetyczny kabel do ładowania. Link do specyfikacji: LINK

Jak to będzie wyglądać:
Od dodania wpisu do soboty do godziny 20:00 proponujesz swoją cenę w komentarzu (podając też nazwę produktu). Zaczynamy od 0.01 zł dla każdego produktu. Cała kwota zostanie przeznaczona na zakup produktów z listy:
- odkurzacz,
- maszynka do mielenia mięsa,
- garnki.
W sobotę kontaktuję się z osobami które zaproponowały największą kwotę w celu finalizacji transakcji. Wysyłka na mój koszt paczkomatem lub Pocztą Polską. Wysyłam po zaksięgowaniu kwoty na wskazanym koncie bankowym.

Po wysłaniu wszystkich produktów zrobię podsumowanie ile udało się zebrać oraz co udało się kupić (zdjęcie produktu, paragonu itd). Dodatkowo do sprzętu kupionego dorzucę kartę z informacją kto brał udział w akcji i dzięki komu sprzęt został zakupiony. Jeśli chcesz być zawołanym do podsumowania zaplusuj pierwszy komentarz pod wpisem.

Mam nadzieję, że uda się zebrać chociaż 50 zł. Jeśli kwota zebrana nie wystarczy na jakiś produkt to różnicę pokryję z własnej kieszeni aby zebrana kwota na 100% została dobrze spożytkowana.

UWAGA! Przedmiot zostanie sprzedany niezależnie od zaproponowanej ceny a dodatkowo do każdej rzeczy postaram się coś dorzucić (jakiś gadżet miłośnika #chinskiecuda ).
Pobierz kruprz - Mirabelki i Mirki,

Akcja jest taka, że organizuję #rozdajo z okazji #czar...
źródło: comment_S3NwSy9CxuFps1VPOApHfrpvEc7OOR9M.jpg
  • 58
@kruprz wyślij na PW numer konta, również coś dorzucę od siebie, nie zawiele, ale zawsze coś ().
Fajnie, że z Żoną chcecie dać więcej tym dzieciakom, mam nadzieję że dobry uczynek zwróci się Wam podwójnie (ʘʘ)
@kruprz: Chodzi mi o zawartość, nie gniewaj się, rozumiem biznes, ale żadna z tych rzeczy nie jest warta więcej jak 5 pln. Żal mi plusujących... Powodzenia
@Lapidarny: Miałem takie samo odczucie po przeczytaniu posta. 19 lat, 17 lat to nie są małe dzieci. Będąc w takiej sytuacji poszedłbym do pracy, a nie bądź, co bądź żebrał. Zresztą, nieodpowiedzialność rodziców, nie wyobrażam sobie bez zabezpieczenia finansowego robić trójki dzieci - pewnie myśląc ,jakoś to będzie'.
@kruprz ja też czekam na numer konta, chętnie dorzucę parę złotych.
PS. Może ustaw jakiś komentarz, po zaplusowaniu którego zainteresowani dostaną numer konta na priv? Bo czuje, ze pytan o numer konta może być więcej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)