Wpis z mikrobloga

(...) Dodatkowo, w związku z tym, że zbliżają się mikołajki, to można powiedzieć, że w ramach indywidualnej wykopoczty chciałbym przesłać coś dobrego mireczkowi @Zoxico w podziękowaniu za podsunięcie pomysłu na logo.

Odnośnie tego wpisu pora oznajmić, że OP delivered ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pierwsze wrażenia, jeszcze przed otwarciem - jakie to ciężkie! Sporo cebuli musiał napchać xD. Ale nie było żadnej cebuli (nie żebym chciał xD). Był za to list, który tylko zwiększył ekscytację, było pudełko czekoladek (było to dobre określenie. Wiele nie zostało) - i to nie byle jakich, bo Lindtowskich. Poza tym Fanty - mango i winogronowa, sprowadzane ze Stanów. Nigdy ich nie próbowałem, to chętnie przetestuję :D No i wisienka na torcie - gra ŚWIATOWY KONFLIKT. Trafione w 10 :D Będzie grane nie raz.
Czuję się jak dziecko :D A przez to, ile nażarłem się czekolady jeszcze bardziej.
Prawilnym mirkiem, którego paczka do mnie dotarła jest oczywiście @MrProfeska :D *applause.wav*
Polecam go obserwować, a także jego tag #misjaprogramista, bo jest w trakcie tworzenia bloga o tej nazwie, związanego z programowaniem (głównie technologie webowe i mobilne), gdzie - jak zapewnia - będzie tłumaczył zagadnienia nawet od rzeczy trywialnych, aby zainteresowani na każdym poziomie mogli z tego skorzystać. Również ci zupełnie początkujący :)

@MrProfeska - Dziękuję! :D
#wykopoczta #devops #chwalesie #grybezpradu #czujedobrzeczlowiek
Zoxico - > (...) Dodatkowo, w związku z tym, że zbliżają się mikołajki, to można powi...

źródło: comment_QNDjb6nc1kDLC4tELTCi0jC7zBAsRERP.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Mrboo: Zajrzałem do środka i widzę, że nawet dorzucają jakieś tabletki dla lepszej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to świetnie się zapowiada
  • Odpowiedz