Wpis z mikrobloga

Czołem moi kamraci spod #ubierajsiezwykopem

Dziś przynoszę materiał, który może Was zainteresować nawet wtedy, jeśli na co dzień nie macie za dużo wspólnego z modą. Ludzie, którzy mają charakter duszy towarzystwa, mają generalnie w życiu łatwiej, dlatego warto jest wyrobić w sobie umiejętność prowadzenia ciekawej rozmowy. Trudno jest być jednak salonowym królem dżungli, kiedy nie mamy naszym rozmówcom niczego ciekawego do zaoferowania. Jedni rodzą się z darem konwersacyjnego zjednywania sobie ludzi, inni muszą w pocie czoła tę umiejętność wyrobić. Niezależnie jednak od poziomu komunikacyjnego zaawansowania warto korzystać z pewnych sprawdzonych wytrychów. A czy jest jakiś lepszy w omawianym temacie aniżeli anegdota? A kiedy jeszcze dotyczy ona sytuacji, w której niemalże każdy z nas choć raz się znalazł, to wtedy skupienie i uwagę naszych rozmówców mamy gwarantowaną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prezentowany materiał dotyczący praktycznych podstaw popularnych zwyczajów kosztował nas wiele pracy, ale myślę, że dla tego efektu było warto. Ze względu na jego popularnonaukowy charakter postanowiłem wrzucić go do wykopaliska, co by był pomocny szerszemu gronu osób:

https://www.wykop.pl/link/4031113/5-ciekawostek-ktorymi-blysniesz-w-towarzystwie/

Pozwolę sobie zatem w tym miejscu zawołać moich weirnych bojowników o szerzenie wiedzy z zakresu męskiego stylu życia:

@Mroczny_Pyton @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @Aditor @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @owocliczi @MrTofu @zafrasowany @CygaroZWasem @sidhellfire @betonkomorkowy @lent @Teopold_Lyrmand @Myszoskocznia @PurpleHaze @wysprzeglik @Bulbaszka @SmallCaracan @MaxiimumR

jak i wszystkich Mirków dobrej woli, którym spodobał się ów materiał, do wsparcia dzieła wykopywania. Jak wiadomo poza piwnicą też jest świat, który w większości przypadków nie jest zbyt przyjazny. Kto wie, może dzięki temu filmowi dla kogoś okaże się przyjaznym nieco bardziej? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Za wszelkie wyrazy wsparcia serdeczne dzięki!

Pozdrawiam,
Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #gruparatowaniapoziomu
UszatyBloger - Czołem moi kamraci spod #ubierajsiezwykopem

Dziś przynoszę materiał...
  • 4
dodam tylko jeszcze w temacie podawania ręki, że czytałem gdzieś, że sposób podawania ma znaczenie. Mianowicie jeśli chcemy pokazać swoją, nazwijmy to "dominację/przewagę" nad osobą której podajemy rękę to podajemy ją wierzchem dłoni do góry, zmuszając drugą osobę do odwrócenia dłoni. Jeśli z drugiej strony podajemy rękę wierzchem skierowaną do ziemi to dajmy jasny sygnał uległości. Także, rękę zawsze podajemy "na wprost", no chyba, że chcemy coś komuś udowodnić ;)