Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow
Różowa słucha audiobooka "pierwszy snieg". Mówi że ciężko się słucha bo narracja przeskakuje to teraźniejszość, to przyszłość, to przeszłość, generalnie ciężko nadążyć. A w ogóle co to za kryminał w którym tak szybko pokazują kto jest mordercą. Okazało się że miała w odtwarzaczu włączony tryb losowy...
  • 47
  • Odpowiedz
@hexagonal_nut: Ja obejrzałem 2 sezon Lost w błędnej kolejności, bo ktoś chyba ponumerował odcinki na chybił trafił i nagrał tak na płytę. W sumie to ten 2 sezon był tak zrobiony, że i tak miał sens, bo pokazywał wydarzenia z perspektywy 1 grupy, a potem te same wydarzenia z perspektywy drugiej grupy. Wszystko się mieszało, ale składało w jedną całość. A może to był 3 sezon, sam już nie wiem.
  • Odpowiedz
@hexagonal_nut kiedyś włączyłem sobie płytę Sbb której nie znałem. Po pierwszym utworze tak sobie kminie że ujowy byl no ale czekan na drugi. Wtedy się skapnalem że słuchałem na prędkości x2 ...
  • Odpowiedz
@hexagonal_nut: @Markos90: Nie polecam żadnego odtwarzacza muzyki do słuchania audiobooka tylko właśnie dedykowaną aplikację do audiobooków bo przez takie odtwarzacze się dzieją takie kwiatki jak powyżej. Apka nie przełączy ci na następny kawałek jak klikniesz 2 razy, nie musisz pamiętać o wyłączeniu losowania, dobrze wczytuje nazwy ( słuchałem Diuny i stało się to co powyżej przeskoczyło mi o parę rozdziałów chyba po 1 na 11),zapamiętuje gdzie skończyłeś i
  • Odpowiedz