Wpis z mikrobloga

Witam tu #chinskiekody i kilka produktów #xiaomi w #gearbest

Xiaomi Redmi Note 4 4/64GB Global czarny w cenie 149,99$ z kodem BFrGBN4 (bez refa)
Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB czarny w cenie 119,99$ z kodem BFrGB4 (bez refa)
Xiaomi Mi Note 2 4/64GB w cenie 269,99$ z kodem BFrGBN2 (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global czarny w cenie 129,99$ z kodem BFrGBN43 (bez refa
Słuchawki Xiaomi Hybrid Dual Drivers w cenie 10,99$ z kodem BFrGBHy (Bez refa)
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Mi Air Purifer w cenie 107,99$ z kodem BFrGBAirP (bez refa)
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi w cenie 11,49$ z kodem BFrGBMiB2 (bez refa)

#nowepromocje - pojedyncze promocje z chińskich sklepów. Obserwuj, albo czarnolistuj.

Szukasz więcej?
Strona ChinskieKody
Polub nas na Facebooku
Informacje na temat zwrotów z Cashback
lub zobacz tag #chinskiekody
rybak_fischermann - Witam tu #chinskiekody i kilka produktów #xiaomi w #gearbest 

...

źródło: comment_o2akiSyxqe2GAel5Tg4zMI83vZSNmXXi.jpg

Pobierz
  • 17
@vismaiorr ja kupiłem tego mi6 i dupy nie urywa. Szybki jest i długo trzyma bateria. Wykonanie jest chińskie. Tylna ścianka krzywo wklejona. Przejściówka do słuchawek kończy żywot po 2 mc. Poza tym na razie działa. Popatrz na Amazon Black deals. Ostatnio być S8 w dobrym kasie 499 EUR i honor 9 za 320 coś.
@rafti77: narazie chce jakąś padline byle taniej obecne flagowce mi sie nie podobają mi5 była naprawde super gdyby sie nie psuła ;P i miała ciut lepszy gps.
a co do mi6 to w zyciu bym nie kupił telefonu bez jacka nie mając dobrych słuchawek na usb.

jak nic ciekawego u chinczyka sie nie pojawi zastanowie sie może nad lg g6 ;) z polskiej dystrybucji
@vismaiorr: koszty przesyłki w zależności od tego jaką wybierzesz - darmową, Priority Line, kuriera. przy wyborze Priority Line szansa na Vat praktycznie zerowa. Na telefony nie ma cła.
Możesz płacić poprzez Przelewy24, ale przy droższych zakupach platność Paypalem bezpieczniejsza.
Kupując z linka z refem, dostanę prowizję od twojego zakupu, ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Co do samych zakupów, to musisz założyć konto w serwisie.
@rafti77: no mi 2 m-ce nie dostarczyli mi6 i jak otworzylem ticket to wyslali druga. W efekcie przyszly dwie i pozwolili w ramach przeprosin zostawic sobie ta nadmiarowa + dali 22,5 usd na portfel gb bo nie dali odpowiedzi na ticket w 24h :)))(