Wpis z mikrobloga

@Claptrap: @anas_lex: No mi smutno, bo ja wiem jak to jest byc samemu w urodziny. Nawet nie ma sie z kim tego glupiego piwa napic... Nie lubie samotnosci prawie na rowni z glodem... :) No ale naprawde nie dalo rady, zebysmy byli razem w tym roku :/ Jeszcze tylko pare miesiecy sie trzeba przemeczyc i juz koniec takich rozjazdow (mam WIELKA nadzieje)
@Claptrap: Wcale nie :D To jego mama chyba go predzej cisnie :P My sie juz dawno ustawilismy co i jak :P No i sam sie cisnie. Ja to tam jeszcze mloda jestem, mi sie super nie spieszy, ale on widzi, ze jego znajomi to juz ciagle jakies sluby, dzieci itd ;) No ale jak to sam powiedzial, po to sobie wzial mloda, zeby nie musiec sie szybko hajtac :P ( ja
@Claptrap: Jak ten grubas ze zdjecia :D

Kiedys wrzucilam tu dwie fotki. Wprawdzie twarz byla zaslonieta albo okularami, albo byla lekko ocenzurowana :D Ale jest :P

Mala podpowiedz. Gadalam z @parachutes :P Pewnie nie znajdziesz :P Musialbys byc mily dla Parachutes'a, to by ci dal, ale nie wiem jak zyjecie :) Poza tym, moj poprzedni awatar to bylo moje zdjecie tyle, ze... Za maska :P jest tez jako pierwszy obrazek w
@Claptrap: Nie o to chodzi... Nie chce byc w googlach :/ Wiem, ze troche na to za pozno, ale chyba usuniecie awataru z wykopu powinno zalatwiac sprawe, a nie zalatwia... Zreszta dlaczego ten obecny awatar sie nie wyswietla a poprzedni tak... Bez sera to :/
@Claptrap: A zebys wiedzial :P Zreszta jak mnie znajdziesz to ani mi wiadomosci nie wyslesz, ani nie dodasz do znajomych, to tez zablokowalam :) chyba, ze dziwnym trafem jestes znajomym znajomego hehehe :P